Přejít na obsah

Řadicí páka (manuál) - špatná kvalita


ghost7

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 roky později...

@Patrik1971 tak toto nemoze ziadny servis uznat ako reklamaciu...

ved ta paka stoji par korun, a na aliexprese maju originaly za cca 40eur.

aj ked by som tento design nebral.

jednak je strasne lacny, a skrabe sa kvoli blbemu konstrukcnemu rieseniu. Na vyber je kopa pak,

ktore na namahanych miestsch maju hlinik. Za rovnake prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, Deliberator napsal:

@Patrik1971 tak toto nemoze ziadny servis uznat ako reklamaciu...

ved ta paka stoji par korun, a na aliexprese maju originaly za cca 40eur.

aj ked by som tento design nebral.

jednak je strasne lacny, a skrabe sa kvoli blbemu konstrukcnemu rieseniu. Na vyber je kopa pak,

ktore na namahanych miestsch maju hlinik. Za rovnake prachy.

Na 3kojej Fabii nam to servis uznal a gratis vymenil...U Supa dufam v obdobne,tak nech je trochu aj Skoda servis aktiny....,ak neuspejem,dam tuto povodnu za 20ku precalunit do Povazskeho Podhradia....niesom z tej podsvietenej za 40 nejako odvareny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Deliberator napsal:

@Patrik1971 tak toto nemoze ziadny servis uznat ako reklamaciu...

ved ta paka stoji par korun, a na aliexprese maju originaly za cca 40eur.

aj ked by som tento design nebral.

jednak je strasne lacny, a skrabe sa kvoli blbemu konstrukcnemu rieseniu. Na vyber je kopa pak,

ktore na namahanych miestsch maju hlinik. Za rovnake prachy.

Proč ne? Jestli to se to lidem loupe a praská doslova po pár měsících užívání, je to jasná reklamace. A argument že to stojí jen 1000 kč neberu, reklamoval bych věc i za 100,-, pokud bych na to měl právo (samozřejmě bych to řešit třeba se servisní prohlídkou, ale řešil)

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Deliberator Takže za chybu výrobce má platit zákazník? Ta páka je konstrukčně stejně špatná napříč skoro všemi modely, já mám třeba za 100tis km už 4. kusy (vždy měněno na záruku), na druhém autě už je 2. kus. Takže by to všechno měl platit zákazník ze svého?

@Patrik1971 držím palce ať reklamace projde bez problémů, toto určitě není normální a už vůbec u vrcholného modelu by se to stávat nemělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @Deliberator ... posli prosim info, co si mam koupit, at to nemusim znovu resit. mam na dsg (na ktere temer nesaham) vydrene plochy na obou bocich paky. 

to, co uz se tu posilalo z ALI, se mi nelibilo ... pokud sedne neco z passata a bude se mi to libit a vydrzi to, bude to dokonale :) 

MOC DIK

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Deliberator napsal:

tak toto nemoze ziadny servis uznat ako reklamaciu...

ved ta paka stoji par korun, a na aliexprese maju originaly za cca 40eur.

Proč by ne a hlavně jaký by byl důvod si to platit ze svého - a je jedno o jakou částku se jedná.

Výrobce si auto nechá královsky zaplatit, rozhodně na něm neprodělá. Tak ať se stará.

Stejný problém navíc i s volantem jsem řešil na předchozí O III ( 2, 5 roku stáří a zhruba 32 tkm) a vyřešil reklamací. viz foto :

IMG_20200707_091218.jpg.3679f822dd44279ed7fe6869985a3a68.thumb.jpg.c9a4d51b04b66a298b962fb20cd48d9b.jpgIMG_20200707_091144.jpg.fe4efed7c825d830a94762c6cac83cd4.thumb.jpg.8522549db2c1b6d8e7bbf40a0e9f5b26.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

tak mě se ani neobtěžují dělat záruční zakázku , prý si na DSG hlavici vozím ruku a mě se loupe na levé straně a to je prý nestandardní, tak jsem psal přímo do škodovky a ti mi napsali, že nejdřív servis a potom se případně vyjádří oni.

Zítra po vyzvednutí ze servisu hodím taky fotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...