Přejít na obsah

Výměna žárovek za LED - mlhovky, zadní blinkr, parkovací světlo, 5. dveře


Shaarky

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ta přenosná baterka s LED osvětlením má objednací číslo: 3T0947417F a LED světýlka: 8J0947409B(2x)

+ redukce sedan pro originální LED světla(8J0947409B):

2x 8W0971832

2x 4B0971992

2 x 000979022E

4x N 90764701

nebo redukce u combi pro originální LED světla(8J0947409B):

2x 8W0971832

2x 3B0972712

2x 000979020E

4x N 90764701

 

Po instalaci jen mohu říct, originál je originál......:)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nechci zakládat nové téma, tak to dám sem.
Přestal mi svítit ten odkládací prostor před šaltpákou (popelník). Nesvítí ani zásuvka, ale proud do ní jde. Nevybavuji si, zda mají svítit symboly pro USB a AUX. Můžete mi prosím někdo napsat, co všechno má svítit? Případně nevíte někdo, kde tam je žárovka? Díval jsem se do dílenské příručky, tam je kde co, ale nějaké osvětlení tohoto prostoru jsem tam nenašel :-(
Nedá se tam dát taky nějaké led světlo?
Díky :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Taky jsem se rozhodl vyměnit LEDky v lampiččce co je v kufru. Byla to fakt bída to žluté chabé světlo. Udělal jsem srovnání staré versus nově použité ledky viz foto. Kdyby někdo ty ledky potřeboval vyměnit ať se ozve, mám jich k dispozici hodně :-)

IMG_20181105_201247.jpg

IMG_20181105_203228.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Namontované zadné cúvacie LEDky.

Veľká spokojnosť, pohľad v cúvacej kamere je oveľa svetlejší, tie staršie v úplnej tme takmer neosvetľovali a párkrát som si pomáhal aj zadnou hmlovkou. Ešte čakám na LEDky pre osvetlenie kufra. Fakt nechápem, prečo to tam nie je už z výroby ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Originál vs Osram led 

 

Cúvanie je reálnejšie osvetlené lepšie svetelné podmienky pre kameru. Takže top varianta je už naozaj top.

Editováno: , autor: OKEJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Přestala mně svítit jedna stropní lampička. Podle DP by snad každá žárovka v interiéru měla mít patici W5W. U stropních lampiček je napsané "modré sklo". To je omyl a nebo se do stropních dává nějaký jiný odstín? V ideálním případě bych chtěl mít všechno jeden typ všech žároviček.

 

Našel jsem odkaz od Aleše na https://www.svetzarovek.eu/p-40717/k-96/led-zarovka-12v-s-patici-t10-bila-6led-5730smd-canbus/

 

Trochu mě odrazuje text " Upozornění: Systém kontroly praské žárovky je řešen vestavěným rezistorem v každé žárovce. U některých vozidel může docházet k přehřívání nebo až poškození těchto žárovek. Z tohoto důvodu je lepší vždy volit variantu klasické LED žárovky + přídavný předřadný rezistor (ledr-xxx)."

 

Docela mě zaujalo toto, je to asi za pětinovou cenu, takhle na první pohled vypadá stejně - http://vysilackymilin.cz/detail/katalog/led,-svetla,-zarovky,-zarivky/led-zarovky-12v/patice-t10/zarovka-led-t10-12v-2w-bila-canbus-6xsmd5730_13156/?npvk=13156&npmn=10

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...