Přejít na obsah

Výměna žárovek za LED - mlhovky, zadní blinkr, parkovací světlo, 5. dveře


Shaarky

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

tak do kufru a kaslíku spolujezdce jsem dal toto:

https://www.aliexpress.com/item/1005002466621368.html

Ta žárovka je skleněná, má přesně tvar jako W5W jen vnitřek je LED a svítí asi dvoj až trojnásobně silněji. Spotřeba asi 0,6W když jsem to měřil. Žárovka má polaritu, takže v kufru bylo nutné zkratovat tu diodu měděným drátkem, jinak to blikalo.

 

Po měsíci a více testování jsem přišel jen na jednu nevýhodu - ledky blikají, když je zaplé nezávislé topení a neběží motor (nezhasínají, jen vibrují vysokou frekvencí asi jako zářivka). Asi by to šlo vyřešit připojením kondenzátoru paralelně, ale na to kašlu :) Diagnostika čistá ...

 

Ještě doplnění po několika měsících: se zaplym webastem stejně blikají i originál ledky na stropě v interiéru s kterými to auto vyrobili jsem zjistil, takže je to vlastnost a ne chyba.

Editováno: , autor: midlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

 

Ahoj.

Ja mám presne tieto,ale dajú sa už  nájsť aj za polovičnú cenu... Ja som kupoval pred 3rokmi,a stále funguju

Len vyberieš Origo a dáš toto.

Svieti to parádne,ma to samostatne ledky,čiže žiadna LED žiarovkova bludicka...

Nič neblika- zasvieti-zhasne,neostáva svietiť a pod...

V 15. 12. 2021 na 17:39, plachousek napsal:

 

 

https://a.aliexpress.com/_vlEE0l

 

€ 10,76  15%OFF | 2pcs Error Free LED Courtesy Under Door Footwell Light Trunk Lamp for VW Touareg Tiguan Passat Skoda Octavia Superb  Audi A4 A6

Editováno: , autor: titanius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Menil niekto uz original projektory? Je to narocne na vymenu? Mam tam Osram next gen xenarc vybojky, ktore svietia urcite lepsie ako origo ale nieje to uplne ako by som si predstavoval. Vsimol som si, ze mam sosovky take akoby trosku zahmlene a nie pekne cire a paraboly uz tiez mozu byt vypalene (rv 2016). Dat to vymenit v origo servise alebo to zvladne aj neorigo servis. Predpokladam, ze tam bude treba nieco nastavovat min. regloskop a mam SLA ci aj to nieje treba nejako kalibrovat. Ak to niekto uz riesil poradte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Seabow napsal:

Menil niekto uz original projektory? Je to narocne na vymenu? Mam tam Osram next gen xenarc vybojky, ktore svietia urcite lepsie ako origo ale nieje to uplne ako by som si predstavoval. Vsimol som si, ze mam sosovky take akoby trosku zahmlene a nie pekne cire a paraboly uz tiez mozu byt vypalene (rv 2016). Dat to vymenit v origo servise alebo to zvladne aj neorigo servis. Predpokladam, ze tam bude treba nieco nastavovat min. regloskop a mam SLA ci aj to nieje treba nejako kalibrovat. Ak to niekto uz riesil poradte.

Musíš najít v sekci.už se to tady řešilo je založené i téma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahojte

Nikde som to nenasiel tak sa skusim spytať tu. na svojej S3 mam v zadných dverach mam namiesto osvetlenia priestoru pre nastupovanie iba odrazky. dokupil som kabeláž aj zo svetlami ale neviem na ktoré piny v konektore vo dverach napojiť kabeláž.

 

Nenajde sa niekde schéma zapojenia ?

 

ďakujem

Editováno: , autor: jpeky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, wagrant napsal:

Zdravím 

Má tu niekto v hmlovkach H8 led ale s teplotou 4500k ? Väčšinou sa všetko predáva v 6000k a dosť sa to bije z originál bixenonmi ktoré majú teplotu farby 4150k

 Já mám 6000K a nezdá se mi to že to že by ti dělal takový velký rozdíl mám Osramy LeDriving FL a spokojený..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeral som tie H8 Osram ale je ich viac druhov.

H8 Osram Cool Blue intense 35W a 60W (4200k)

H8 Osram Cool Blue Intense Next Generation 35W (až 4800k)

Teraz ktoré budú najviac pasovať ku xenonom :) síce nie sú Led ale keby pasovali farbou aj by som vymenil a plus sú este aj homologizovane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, wagrant napsal:

Pozeral som tie H8 Osram ale je ich viac druhov.

H8 Osram Cool Blue intense 35W a 60W (4200k)

H8 Osram Cool Blue Intense Next Generation 35W (až 4800k)

Teraz ktoré budú najviac pasovať ku xenonom :) síce nie sú Led ale keby pasovali farbou aj by som vymenil a plus sú este aj homologizovane

Ja mam tu 4200,ale ani tou 4800mickou nic nepokazis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...