Přejít na obsah

špatny setrvacník nebo špatna převodovka 96kw pd 6kvalt


Yodiak

Doporučené příspěvky

Dobrý Den přeji

Mám problém a nevím co stím jestli novou komplet spojku plus setrvačník nebo poslat převodovku na repas. Problém je že když jedu po městě tak všechno jede jak hodinky ale když vjedu na dálnici auto začne hodně vibrovat jako od motoru dělají to hodně převodové stupně 4,5,6 na 1.2.a 3 není nic poznat auto ale i tak krásně táhne má sílu, jen dokud nezařadím tu 4 a přidám plyn tak to začne hučet plus vibrovat Tak tímto vás prosím jestli náhodou nevíte co to muže být. Jo a problém z řazením také nemam rok 2004 najeto 230 000

Editováno: , autor: Yodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dnešku kdy jsem auto testoval a dukladně projel jsem zjistil že to začne dělat když řadím na 4stupen a přidám plyn tak auto začne vibrovat a i motor změní zvuk jako jak to popsat jako by neseděli zuby  v ozubených kolečkách mírně se třese auto. Gumy to nebudou pac mi to dělá i na letních gumách i po vyvážení a celkové geometrii.četl jsem tu hodně příspěvku ale žadnej mě nepřesvědčil o tom co to muže bít.Auto jsem dával do kupy v letě komplet novej spodek auta plus výfuk, vedeni vzduchu a turbo. výměna převodovkového oleje jsem z toho na prášky. Spojka ještě  puvodní  ale jede dobře řadit jde taky krásně myslím že by to mohl dělat dvouhmota jak se přidá tak je mirně ohnuta nebo nějak unavená a začne vibrovat opravte mě jestli se pletu.nebo odchazí převodovka ale zas rychlosti tam jdou nic mi nevyskakuje nemam problém .nechci kupovat novou spojku cca 9700kč a pak zjistit ze to nedělá spojka ale převodovka a zase koupit nebo nechat udělat repas to je zase dalších 10 az12 za převodovku a když to bude dole tak at se to nedělá dvakrát ted me napadlo ještě něco jak jsou poloosy na převodovce jestli to také není tím to huceni a vibrace.Opravdu tu nikdo nemel stejnej problém budu hrozně vděčnej když mi pomůžete někdo prosím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...