Přejít na obsah

Vybíjení baterie - tajemný zvuk


Spimich

Doporučené příspěvky

Zdravím a omlouvám se, pokud se to tu již řešilo. Mám problém s vybíjením autobaterie v jedničkové fábii 1.2 HTP. Baterka proměřená, dobíjení v pořádku...odběry zkontrolovány. Zjistil jsem podivný zvuk, který vychází odněkud z motoru...cca každé 3 minuty. Auto v klidu, zamčené a vybíjí se. Zvuk zní takto ... na videu 2:58. Veděl by někdo, co to je?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, DAVID7001 napsal:

A dělá to po jízdě,nebo i když to auto delší dobu stojí?Mohl by to být nějaký regulační ventil,který upouští po jízdě tlak z palivové soustavy.To by ale muselo po nějaké době přestat...

Děje se to i po delším stání... slyšel jsem to třeba po třech hodinách, co bylo v klidu zamčené. Zajímavé je, že to dělá asi jenom když je větší zima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Petr L. napsal:

Pokud je ten zvuk palivové čerpadlo, tak by to mohl dělat vadný dveřní spínač - si myslí že někdo odemnknul a otevřel dveře.

Kdyby to bylo tím, tak je možné VAGem závislost čerpadla na dveřích deaktivovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...