Přejít na obsah

Superb II 2.0 125kw CR - studený motor klepe na volnoběh


Rostišrot

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

Superb II 2.0TDI CR 125kw, CBBB 2009 DSG. Při studeném motoru po startu něco klepe, jen na volnoběh bez plynu, po lehkém přišlápnutí plynu nad 1tis ot. je klid - tak stejně hned při jízdě je klid. Po ujetí pár kilometru už je na volnoběh normálně klid. Pak při dalších startech kdy už je motor teplý je krásně tichý a je klid. Dle mě i mechanika už je načatá dvouhmota, může tyto pazvuky dělat právě ona? Jinak mě nic jiného nenapadá, motor má krásny plynulý chod, bez problémů. Hydroštely by spíše cvakali, toto je takové klepání. Auto mám jen měsíc, je po rozvodech, vyvažovakach a po novém mot.oleji a filtru. Díky za rady. Přikládám video, kde si můžete "klepání" poslechnout : 

 

 

Editováno: , autor: Rostišrot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Hrnca napsal:

Urcite dvouhmota...Delalo mi to pred 3 lety...stejny motor i rok...po vymene dvouhmoty klid...

Díky za rychlou odpověď. Ještě bych se rád zeptal, měl si taky automat? A měnil si jen čistě dvouhmotu, nebo ještě něco k tomu? A co olej v převodovce? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...