Autirkár

Potřebuji poradit co za motorizaci do Yetiho

2 příspěvky k tomuto tématu

Citovat

Zdravím všechny mám takový dotaz a chtěl bych vaše názory . Rozhoduji se o koupi Yetiho a nevím zda je lepší 2.0Tdi 81kw nebo 2.0Tdi 103kw . 103Kw a ten motor jsme mělí v touranu a byl vskutku v pohodě ale chci se zeptat na vaše názory (samozřejmě 4x4 :) ) 

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Takové téma najdeš v motorové sekci. Zamykám.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

• Podobné příspěvky

• Od kubasta
      Ahoj koupím Yeti pouze 4x4.  S jasnou historii a původem. Nebo vyměním za OII 1.9 TDI elegance r.v 08 najeto 100t s vyplněnou servis knížkou+doplatek. Mám ji od nova ,100%tní auto. Za případné nabídky předem díky. Radek
    • Od walleyman
      Zdravím vespolek,
      mám menší dotázek na více zkušené kdyby se tu objevil ferda, bylo by to super .
      Chtěl bych do Yetiho 2010, vtělit volant z FL varianty (O3, Yeti FL, Sup3 ....). V mém stávajícím voze disponuji Bluetooth, hlasovým ovládáním, maxidotem a rádiem bolero, vše ovládáno pomocí multifunkčního volantu (výbava experience).
      Otázka zní: Bude potřeba vůbec kódovat, popřípadě bude nutná změna FW ? A co pytle ?
      Mám přesně tento volant:

A chci tento:

Děkuji

• Od mischicka
      Nové, nepoužité, koupené omylem podle délky.

• Od Pitris.K
      Prodám komplet díly k montáži rezervy do Yetiny bez rezervy.
      Koberec+příchytky+polystyrenové výplně.Koberec není na foto, ale je neponičený, čistý.Vše z mého auta r.v. 2013 předface.Cena za komplet

• Od Lukason
      Prodám držák na telefon a multimedia z Octavia III. Facelift 
      Vhodný do Fabia II. i III., Octavia III., Superb II. a dalších dle vyobrazení tvaru možno i do nápojáku nebo před nápoják.
      originální díl Škoda Auto.
      viz. foto
      Nové, nepoužité zboží ! !

CENA vč. poštovného ! ! ! !