Přejít na obsah

Octavie vyráběné v Rusku se prodávají v ČR??


majklisko

Doporučené příspěvky

Před hodinou, bojler napsal:

 

Tohle je příspěvek století. Není se čeho obávat, ale prodejce je hajzl. :D

 

Nikdy jsem tu netvrdil, že mám něco proti Rusku, nebo autům z Ruska.

Nutno uvědomit si druhou věc a to je právo zákazníka na informaci. Jsme v Česku a tu je téma Rusko silná otázka. Pro někoho je auto z Ruska nepřijatelné. ŠA to ví a proto se to snaží zatajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Clerfayt napsal:

 

Nutno uvědomit si druhou věc a to je právo zákazníka na informaci. Jsme v Česku a tu je téma Rusko silná otázka. Pro někoho je auto z Ruska nepřijatelné. ŠA to ví a proto se to snaží zatajit.

Svatá pravda... To je to,co mi vadí.

Přemýšlel jsem nad tím, ale kvuli tomu nebudu tu objednavku rušit,přeci jen poměr cena/výbava/motor je hodně dobrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vlastním iPhone.. a nikdo mi neřekl že to nebude americkej výrobek.. ale vlastně číňan.. A co? jde přece ve finále o kvalitu zpracování a ta bude ať v česku tak i v rusku stejná.. Nevím proč se to tak hrotí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  Souhlasím. Právně na tuto info žádný nárok neni. 

Holt budeme nadále dostávat jen info marketingově korektní. Mě je zase úplně u řiti, kolik má auto hvězd z kreštestu a kolik vypoušťí emisí a kolik má airbagů a nebo skrytých fízláckých systémů. A nikomu nevyčítám když ho to náhodou zajímá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 2. 2018 na 9:15, Clerfayt napsal:

Vadí zatajování prodejcem. Co je na tom nepochopitelného?

Jak tu někdo psal, pokud o tom nedostane oficiální nótu tak o tom prodejce ani nemusí vědět.

A stejně je to skládačka vyrobená z dílů předem definovaných parametrů vyráběných po celé euro-asii tak aby celkové náklady na kompletaci a logistiku byli co nejnižší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát kvalita výroby v Rusku je nižší, než tady. I když je to fabrika koncernu. Různé výrobní vady vlivem špatného dílenského zpracování se řeší na ruském fóru. Je t větší podíl ruční práce. To co tady dělají roboti, tam se např. sváří ještě ručně. Stačí se podívat na nějaká videa z výroby Škodovek z Kalugy. Leda že by auta do Evropy kontrolovali líp než ty jdoucí na svůj trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Ulipek napsal:

Taky vlastním iPhone.. a nikdo mi neřekl že to nebude americkej výrobek.. ale vlastně číňan.. A co? jde přece ve finále o kvalitu zpracování a ta bude ať v česku tak i v rusku stejná.. Nevím proč se to tak hrotí..

Panebože......:wacko:  já mám taky iPhone,a co mám napsáno na zadní straně? Vyvinuto v USA (california) a vyrobeno v Číně. A nevadi mi to. A víš proč? Protože prodejce nic NEZATAJUJE. 

Pochopils ty a ostatní ten princip?

Jasne ze nebude na každém autě Made in Russia, ale proč to tak tají?

Dnes jsem se stavil u prodejce a jen tak se zeptal jestli to věděl ze Octavie Trumfky jsou vyráběné v Rusku a on na to že je to možné ale zákazníkům to nezminujeme,prý je to nepodstatné,a já mu povídám a nebojíte se ze by to lidem třeba vadilo ze auto není z MB a on povídá ano,je to jeden z důvodu proč to nezminujeme,ale není se čeho bát..... takže asi tak..... mají strach!! Bojí se negativních ohlasu ze strany zákazníka,narozdíl od Tebou zmiňovaného iPhone...B)

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, miklisek napsal:

Akorát kvalita výroby v Rusku je nižší, než tady. I když je to fabrika koncernu. Různé výrobní vady vlivem špatného dílenského zpracování se řeší na ruském fóru. Je t větší podíl ruční práce. To co tady dělají roboti, tam se např. sváří ještě ručně. Stačí se podívat na nějaká videa z výroby Škodovek z Kalugy. Leda že by auta do Evropy kontrolovali líp než ty jdoucí na svůj trh.

Špatný dílenský zpracování se řeší na každym škoda foru, pročti si brity. Dílenský zpracování je s každou další generací VWAG daily car horší a horší díky honbě za ziskem a tlačení na cenu kde se dá. Já mam auto z Boleslavi, dva roky mi do něj teklo a jiných nepodstatných much mělo a má habakuk. První a poslední nová Škodovka.

Jakákoli vada znamená náklady na opravu, tj. nižší zisk, proto je VW schopnej u většiny dílů dohledat jejch přesnej původ  - aby tomu subdoavateli mohl tu vadu otřískat o hlavu a požadovat slevu a třeba i náklady na něj. A dodavatel je to schopen dohledat ke konretní sérii, stroji, dělníkovi.

A třeba Mini (BMW?) se v UK taky v některých závodech svařuje "ručně", na plně automatizovanou linku v té továrně bez zásadní přestavby není místo. Video sem si našel, nevidím tam ruční svařování, vidím akorát manuální navedení svařovacího "robota" na pozici.

Někde jsem tu záhledl obrázek, asi z manuálu, kde je jasně popsáno jak z výrobního čísla jednoduše zjistit kde byl vůz vyroben. Stejně jako se Opavia vyrabí v Polsku tak se Octavia vyrabí v Rusku. Holt si zvykejme na globalizaci.

A koneckenců, je to auto prodaný v ČR? Je. Takže je na něj záruka 2 a více let (za přípatek) takže vám stejně vadu bude řešit českej pepík v nejbližším autorizáku.

P.S: vsadím se, že vyrábět to v Reichu tak tolik prskat nebudete co? A to přesto že toho dělňase ta kvalita zajíma možná míň než v tom Rusku, protože má díky odborům jistý 5x takový plat a o 30% kratší praconí dobu..

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 hours ago, majklisko said:

Panebože......:wacko:  já mám taky iPhone,a co mám napsáno na zadní straně? Vyvinuto v USA (california) a vyrobeno v Číně. A nevadi mi to. A víš proč? Protože prodejce nic NEZATAJUJE. 

Pochopils ty a ostatní ten princip?

Jasne ze nebude na každém autě Made in Russia, ale proč to tak tají?

Dnes jsem se stavil u prodejce a jen tak se zeptal jestli to věděl ze Octavie Trumfky jsou vyráběné v Rusku a on na to že je to možné ale zákazníkům to nezminujeme,prý je to nepodstatné,a já mu povídám a nebojíte se ze by to lidem třeba vadilo ze auto není z MB a on povídá ano,je to jeden z důvodu proč to nezminujeme,ale není se čeho bát..... takže asi tak..... mají strach!! Bojí se negativních ohlasu ze strany zákazníka,narozdíl od Tebou zmiňovaného iPhone...B)

Musím se smát :D I na Octavii po výrobě umíš zjistit že se vyrobila v Rusku a ne v CZ.. Je to vepsané ve VINku.. takže úplně totožná situace... ;) A to že jsou lidé zaujatí patrioti.. To je ale věc jiná ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...