Přejít na obsah

Stěrače a ostřikovače skel - přední, zadní


cagy

Doporučené příspěvky

Já jsem přišel na zajímavou věc, když ostříknu sklo, tak se mi po nějakém čase spustí stěrače. Ovšem když ostříknu sklo a během stírání ho ostříknu znovu, tak příští ostřik se mi spustí stěrače okamžitě bez žádné pauzy.

Editováno: , autor: los pakos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš vyhřívané trysky? Utopené stěrače mi popravdě nijak nevadí, ten prostor pod kapotou stejně nečistím. Normálně to jen přejedu košťátkem od sněhu a zkontroluju gumičky, jestli nejsou přimrzlé (na to ty stěrače jdou dostatečně zvednout i pod kapotou). Po nastartování okno stěračema setřu a hotovo. Případně ještě ostřikovačema rozmrazím zbytky ledu, v tomhle případě u mě jde vždy první voda a pak stěrače.

Bohužel trysky mám nevyhřívané, tak to jsem zaváhala. Zvednutí malinko stěrače jdou na kontrolu gum. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přišel na to, že je asi potřeba tu páčku fakt držet delší dobu. Pak jede voda a zároveň stěrače - ok, nechám to být...

Včera ráno jsem na dálnici zjistil, že mi asi taky zamrzla voda v zadním ostřikovači, což by se dalo vysvětlit tím, že jsem ho fakt dlouho nepoužil a asi tam ještě byla v hadičce letní směs. Dneska se oteplilo a vzadu už to stříká taky. Alelujá!!! :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
V 15. 1. 2017 at 14:51, camarena napsal:

Vratim sa k starsiemu nezodpovedanemu prispevku, da sa nejak nastavit smer ostrekovania? U sofera je OK, ale ta u spolujazca streka fakt spatne.

Jde zvednout,nebo spustit. Potřebuješ na to desítku torx. Vedle trysky je dirka do které dáš torx a otáčením trysku zvedáš nebo spouštíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...