Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

@Optik co se u tebe tak výrazně změnilo? Píšeš 35 - 38 KT a o pár příspěvků výš jsi psal, že poslední informace o dodání máš na 35 KT.

 

Jinak každý posun směrem dozadu zamrzí, já jsem nejdřív doufal, že šlo v mém případě jen o nějaký dočasný stav a že se to zase vrátí k původnímu termínu, ale teď když vidím, že postupně se to začíná dít u dalších a dalších, tak se mi naděje pomalu vytrácí. Já jsem fakt nechtěl nové auto dodat a zajíždět v zimě, vím, že to může být skoro jedno, ale prostě nutnost okamžitého nákupu a přezutí kol, zima, sychravo, šedo, špinavo, ..., prostě jsem se tak nějak těšil na to léto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Pinacle napsal:

Když jsem naposledy mluvil s prodejcem tak říkal že se bude vyrábět 14 KT, to je po Velikonocích.    Též 2,0 TDI 4x4 , digitální panel ,style atd. Objednáno 18.12.2017

Ahoj, já mám potvrzen tento týden, tak bys to měl také  vědět že to tak je, možná dokonce i den když je to 14 Kt.Držím palce:skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, stanmar napsal:

S těmi velkými slevami - tomu bych již v dnešní době moc nevěřil. Obecně by sice mohli prodej dotovat ze svého, ale proč by to dělali. Skoro zázrak je dostat se u prodejce těsně k marži - ale to jde většinou jen někde a někdy.

Jinak zdržením dodání vozů se to určitě neřeší.

Prosím kolegu Habiho o jeho názor na tuto problematiku.

 

Ze slevami je to individuální. Osobně zastávám názor, když něco není, tak proč dávat slevu?

Navíc většina dealerů má letošní rok vyprodáno nebo brzo bude mít.

Chápu, že z pohledu zákazníka to znít blbě, ale je to tak.

 

Nehledě na to, že zdržení vozu prodejce vidí a má informace o tom proč to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Habi001 napsal:

Nehledě na to, že zdržení vozu prodejce vidí a má informace o tom proč to tak je.

Tohle je určitě zajímavá informace. Napadá tě jediný důvod toho, proč by prodejce tvrdil, že vidí jen posun, ale nezná a nevidí v systému informace o tom, proč to tak je?

Rád bych na toho svého zkusil nějak zatlačit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, olexaV napsal:

U 1 auta co máj naši objednáno je potvrzena výroba tento týden čili 13 týden a mají 1.5 motor manuál a digit štít výbava style za 2-3 týdny prý proběhne převzetí.

Mně měli vyrábět včera, to samé -_- příští týden snad u prodejce.

Editováno: , autor: cilda1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 hours ago, Habi001 said:

 

Ze slevami je to individuální. Osobně zastávám názor, když něco není, tak proč dávat slevu?

Navíc většina dealerů má letošní rok vyprodáno nebo brzo bude mít.

Chápu, že z pohledu zákazníka to znít blbě, ale je to tak.

 

Nehledě na to, že zdržení vozu prodejce vidí a má informace o tom proč to tak je.

a dostal slevu 10 % .... ale jen diky tomu ze jsem zaměstnanec ČEZ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 3. 2018 na 16:30, BirK napsal:

Nejdřív jsem si říkal, že nechám svůj termín být, ale po vzoru mnohých zde mně to nedalo a říkám si, že za zeptání nic nedám. Jaké však bylo a je stále trvající moje zklamání z toho, že jsem se údajně posunul z 06/2018 na 01/2019 :blink:

 

Důvod prý dealer v systému nevidí a zkusí mi to zjistit přímo u výrobce.

 

Dnes mi (sám od sebe) ;) volal prodejce, že v mém případě došlo k další "úpravě" termínu a sice posun na 40 KT. Na můj dotaz prý údajně ŠA obesílala prodejce, že všechny vozy objednané letos budou letos taky dodané.

 

Nevím, jestli je to důvod k radosti, je to samozřejmě lepší, než odusnutý leden 2019, nicméně to, proč vůbec došlo k posunu z původního 26 KT zůstává nezodpovězeno. Navíc prý už spíš nemám očekávat žádný posun směrem dopředu, měl bych spíš brát za vděk za současný termín.

 

Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám objednaného Karoqa z počátku ledna 2018, verzi 1.5 TSi DSG Ambition Plus a předběžně mám dodání potvrzené na počátek července 2018. Teď jsem to ještě ověřoval u prodejce. ;) Dokonce mi říkal, že se ten termín trochu zkrátil oproti tomu, který předběžně dostali v okamžiku objednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně by mě zajímalo, jak dlouho chce Škoda Auto tento trend zvládat.
Karoq dle výbavy a motorizace klidně i rok. Kodiaq v bledě modrém a lakovat se F, Karoq jezdí do Bundesrepublik.

Chtělo by se napsat, že tohle je pomalu neůnosné, ale to by byla lež. Škoda takový nápor už prostě nezvĺadá a do toho chcou zaměstnanci zvýšit peníze. Odbory hrozí stávkou, která vypadá, dle mých informací z personálního, stále reálněji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak na tiskove konferenci probehla takova rychla informace, ze Skodovka je na hranici a pocita se stavbou dalsich tovaren, z 80% neni vylouceno mimo CR.

Proto se stavi treba viz. nova lakovna a kolem Boleslavi koupila X dalsich pozemku. Dalsim a hlavnim problemem jsou samozrejme lidi, potoze uz proste neni kde cerpat, takze zase zahranicni sila do CR.

Na prvni pohled to jde od desiti k peti, ale verim, ze to jen tak vypada ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...