Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Už chvilku toto vlákno sleduju a pár lidí tady straší s roční dodací lhůtou.  Tak pro zajímavost...auto objednáno 19.4. a potvrzení o zadání do výroby ze škody přišlo 27.4. s předpokládaným termínem dodání  5 měsíců viz  příloha  

KAROQ TDI 4x4.png

Editováno: , autor: TRDLO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, TRDLO napsal:

Už chvilku toto vlákno sleduju a pár lidí tady straší s roční dodací lhůtou.  Tak pro zajímavost...auto objednáno 19.4. a potvrzení o zadání do výroby ze škody přišlo 27.4. s předpokládaným termínem dodání  5 měsíců viz  příloha  

KAROQ TDI 4x4.png

Toto je objednavka, nie potvrdenie vyroby. Presny termin fabrika potvrdi cca 2 tyzdne pred samotnou vyrobou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládaný termín je nic neříkající  údaj pokud ti neřeknou přesný termín zaplánování tak nic nevíš já měl taky předpoklad květen/červen a vím že auto spadlo až na začátek července 

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny. Pročet jsem diskuzi a dodám své dnešní poznatky. Objednáno 25.1. v KEI Brno, motor 1.6 TDI v kompletní příplatkové výbavě jako služební vozidlo. Po dnešní návštěvě kdy byl prováděn servis na také služebním Sup. III jsem vznesl dotaz, kdy bude auto hotové a mělo by být KT31.

 

Nicméně jsem byl informován, že pro letošní rok je stop. Auta objednaná od května 2018 již nebudou letos dodána. Tak jsem rád, že já ho mít budu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...