Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Při dnesni navsteve u dealera jsem se zeptal i na dodaci lhuty… no , dodaci lhuty jsou docela fajn (16 - 24 tydnu), nicmene problém bude v tom, ze nebudou kvoty - uz to na to někdo lehce narazil.

 

Dealer, kde mam auto, je docela velky - a ma kvoty na karoqa vycerpany.  Pry skodovka orezala kvoty na karoqa o vic jak 70%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petr1402 napsal:

Mě o tom dealer říkal taky. Před nedávnem jim ořezali všem kvóty na zbývající neprodaná auta. Prý jde vše do Německa. Takže ten můj už letos neprodá vůbec nic.

Shodou okolností jsem zhlédl teď přes svátky TV reportáž o novém SUV KAMIQ pro čínský trh (o jehož existenci jsem až do té doby netušil) a v reportáži vystoupil i jeden z představitelů ŠA, kde mluvil mimo jiné i o tom, jak je Čína pro Škodovku důležitý trh atd. Zazněla tam nějaká čísla a reportáž dozněla tím, že za čínským zákazníkem putuje každé páté vyrobené auto.

 

Takže oni to nakonec nebudou primárně Němci, kteří nám prodlužují ty naše čekací doby :t

Editováno: , autor: BirK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už od včerejška jezdím. Objednáno 25.1., 1.0 ve Stylu, s digi štítem. Nafotím pár fotek a založím vlastní vlákno. Zatím dojmy z vozu pozitivní, akorát spotřebu jsem čekal o něco nižší. Nevím, asi se s tim trihrnkem musím naučit jezdit, ale zere to vic nez bych cekal. Jinak motor co se tyce kultivovanosti a tahu mi přijde naprosto ok a ac jsem z toho mel strach, tak je to naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, pusher... napsal:

Tak já už od včerejška jezdím. Objednáno 25.1., 1.0 ve Stylu, s digi štítem. Nafotím pár fotek a založím vlastní vlákno. Zatím dojmy z vozu pozitivní, akorát spotřebu jsem čekal o něco nižší. Nevím, asi se s tim trihrnkem musím naučit jezdit, ale zere to vic nez bych cekal. Jinak motor co se tyce kultivovanosti a tahu mi přijde naprosto ok a ac jsem z toho mel strach, tak je to naprosto v pohodě.

 

Co te na te spotrebe tak prekvapilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze je vysoka. Dálnice, tempomat 150 ve 3 lidech s klimou, docela dost fucelo a spotřeba nad 8.5l/100km, skoro 8.8l/100.

S Rapidem 1.2 77kw bych to nemel za vic jak 7.5 i s plným kufrem.

Nicméně zatím to zajíždím, mam od vyroby najeto asi 300km, takze doufám, ze si to sedne.

 

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bych viděl jako dobrou spotřebu, je třeba se na ty auta podívat zepředu, jak vypadá Rapid a jaká "krabice" je proti němu Karoq. Ona aerodinamika je v rychlostech nad 130 docela vlivná. Viz spotřeby zde: http://www.auto.cz/skoda-karoq-1-0-tsi-vs-1-5-tsi-hleda-se-spravna-mira-119888 (ale asi by toto chtělo řešit v jiné témě, přecejenom od dodací lhůty je to už hodně daleko).

EDIT:

Odporový koeficient Rapidu je Cx = 0,297 a Cx = 0,311 u SB a u Karoqa je to Cx= 0,341, což udělá taky výrazný rozdíl, kór v této rychlosti.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, pusher... napsal:

Ze je vysoka. Dálnice, tempomat 150 ve 3 lidech s klimou, docela dost fucelo a spotřeba nad 8.5l/100km, skoro 8.8l/100.

S Rapidem 1.2 77kw bych to nemel za vic jak 7.5 i s plným kufrem.

Nicméně zatím to zajíždím, mam od vyroby najeto asi 300km, takze doufám, ze si to sedne.

 

 Ve 150 s tremi lidmi a 8,5 ? To je vyborna spotreba.

 

kolik jsi cekal? 6? Tohle neni nafta. Ve 150 jezdi za 8 o3 pri obsazeni ridicem. Takze na hranatou skatuli s jedmolitrem... skvela spotreba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...