Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 14 minutami, lirap napsal:

Tady se jen potvrzují moje informace https://auto.idnes.cz/nedc-wltp-emise-0gq-/automoto.aspx?c=A180708_144512_automoto_Fdv , ale podle škodovky je to krátkodobé umístění vozů někde na parkovištích... Tak zákazníku pěkně čekej až my si to dáme dohromady... 

Ale měl bych jeden dotaz nevíte někdo jestli bude mít MR2019 už filtr pevných částic 1.5 TSI ? 

 

tak ona to není zadna novinka. to se vi uz dlouho.

 

v pripade skodovky to bude (u Karoqa) u  nekterych motorizaci az 4 mesicni vypadek, u nekterych 2 . jen u několika malo variant to bude defacto bez vypadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Volkswagen tedy plánuje auta vyrábět i nadále a uskladnit je, dokud nebudou mít homologaci. Kromě berlínského letiště prý ještě uvažuje o tom že využije další prostory, například nevyužité vojenské sklady, celkem hledá podle německého deníku Handelsblatt prostor až pro čtvrt milionu aut.

Citovat

Volné prostory na uložení aut vyrobených na sklad a také těch, která budou čekat na homologaci, hledá i značka Škoda, která také patří do koncernu Volkswagen. Podle zdroje iDNES.cz zevnitř automobilky to bude až 45 tisíc aut.

Aby z toho nakonec nebylo pohřebiště aut.

 

Já si při tom množství vůbec nedokážu představit tu logistiku v momentě, až dostanou "zelenou" a začnou ta auta převážet k prodejcům. Při úložných kapacitách kamiónů, které auta převáží, to budou převážet měsíce, i když jim bude k dispozici celý vozový park přepravní společnosti.

 

Dnes je to 6 měsíců a týden, co jsem auto objednal a jak to tak vypadá, jsem tak sotva v půlce čekací doby. Fakt mazec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, BirK napsal:

Aby z toho nakonec nebylo pohřebiště aut.

 

Já si při tom množství vůbec nedokážu představit tu logistiku v momentě, až dostanou "zelenou" a začnou ta auta převážet k prodejcům. Při úložných kapacitách kamiónů, které auta převáží, to budou převážet měsíce, i když jim bude k dispozici celý vozový park přepravní společnosti.

 

Dnes je to 6 měsíců a týden, co jsem auto objednal a jak to tak vypadá, jsem tak sotva v půlce čekací doby. Fakt mazec ;)

Pokud budou skladovaná auta na volné ploše řadu měsíců tak rychle oreznou brzdový kotouče a taky bude započaté státnutí vlivem počasí. Takže tyto uloženky by měly být za výprodejovou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky štve, že auto bude stát někde na place! Chtěl jsem hned jak přijde udělat pořádnou konzervaci laku a takhle do něj bude prát slunce nevím jak dlouho:wallbash:

To opravdu není dobře!

A to nemluvím o dodání, s původních 5 měsíců to bude minimálně 8 měsíců!!!kol113

Editováno: , autor: Catexcavator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, bohužel to dopadne na všechny automobilky. Dost se divím, že se všichni výrobci nedomluvili a neposlali EU společně do hajzlu. Prostě měli říct, že chápou potřebu snižovat emise a pracují na tom, ale schválená nová regulace má nerealistické termíny, které budou mít obrovské ekonomické dopady a proto ji budou všichni jednolitě ignorovat, dokud EU neschválí realistické termíny. A pokud se to EU nelíbí, tak od 1.9.2018 všichni výrobci v EU zastavují výrobu ve svých evropských závodech a budou stávkovat a politici si rychle uvědomí jak nedozírné dopady to bude mít, včetně ekonomické krize, nezaměstnanosti atd. A garantuju, že by se to hned změnilo, protože stejné politiky by už těžko lidi do EP zvolili znova. Hlavně že za minimálně 60 % emisí můžou lodě a teplárny, ale buzerovat se bude automobilový průmysl. 

JInák jsem tady opačný případ, auto mám vyrobené a u prodejce, ale budu si ho brát až v říjnu, kdy mi skončí operák na stávající auto. To se ten čas najednou tak vleče ...

Ale aspoň to moje auto bude mít o jedno kurvítko míň (filtr) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by vystupovaly společně, popř. nedejbože nevystupovaly pozitivně podle aktuální mediální doktríny, tak je marxisti usmaží zaživa. A výrobu nezastaví, protože by je usmažili zákazníci. Krom toho by nesplnili cíle a o to nižší by byly výplaty. Takže se všichni budeme tvářit, že je všechno ok a "u některých motorizací může přechodně dojít k prodloužení dodacích lhůt ze standardních 6-8 týdnů o 2-3 týdny". Nějakou takovouhle pitomost čekám jako vyjádření od tiskového mluvčího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2018 na 12:39, bojler napsal:

Pokud by vystupovaly společně, popř. nedejbože nevystupovaly pozitivně podle aktuální mediální doktríny, tak je marxisti usmaží zaživa. A výrobu nezastaví, protože by je usmažili zákazníci. Krom toho by nesplnili cíle a o to nižší by byly výplaty. Takže se všichni budeme tvářit, že je všechno ok a "u některých motorizací může přechodně dojít k prodloužení dodacích lhůt ze standardních 6-8 týdnů o 2-3 týdny". Nějakou takovouhle pitomost čekám jako vyjádření od tiskového mluvčího.

No, bohužel máš naprostou pravdu :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 13. 7. 2018 na 12:39, bojler napsal:

Pokud by vystupovaly společně, popř. nedejbože nevystupovaly pozitivně podle aktuální mediální doktríny, tak je marxisti usmaží zaživa. A výrobu nezastaví, protože by je usmažili zákazníci. Krom toho by nesplnili cíle a o to nižší by byly výplaty. Takže se všichni budeme tvářit, že je všechno ok a "u některých motorizací může přechodně dojít k prodloužení dodacích lhůt ze standardních 6-8 týdnů o 2-3 týdny". Nějakou takovouhle pitomost čekám jako vyjádření od tiskového mluvčího.

dnes volal prodejce ze je auto vyrobene.jedna se o 1,5tsi-dsg style plus,ale ma to jeden hacek.auto bude dopravene az konec 38 KT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...