Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, BirK napsal:

Taky mi to příjde zvláštní, a navíc to s tím modelovým rokem. Jednak z té věty není patrné, o jaký MR se vlastně jedná a kromě toho by mi přišlo divné mít MR 2018 a do velkého TP psát 2019, resp. nenapadá mě důvod, proč by to tak někdo dělal.

Kde se do velkého TP zapisuje MR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Zadny modelovy rok se do tp nepise.

 

jedine, co je, tak index roku je primo soucasti VINu

 

jinak, predchozi diskuse krasne ukazuje, jakmjsou prodrjci zmateni.

ahoj.potrebuji zjistit ,mam vyrobene auto v 31KT.je to uz modelova rada 2019.ctu tu ruzne komentare a nevim co si mam myslet.prodejce tvrdi ze je to modelova rada 2019.prosim o nejake informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Tragedie_v_JZD napsal:

Zadny modelovy rok se do tp nepise.

 

jedine, co je, tak index roku je primo soucasti VINu

 

jinak, predchozi diskuse krasne ukazuje, jakmjsou prodrjci zmateni.

Já měl za to, že právě modelový rok je součástí VIN kódu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, cvak napsal:

Update:
1.5 TSi DSG Style plus(triton, vyhřívane sklo, comfort, asist) objednáno 1.2. 
Zaplánováno do výroby na 36.kt, údajně týden později u dealera.

Na to, že jsi měl naposled potvrzený termín začátkem prosince, tak to teda zírám, jestli to bude pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 


Zírám stejně, na facebook skupině je jeden podobný případ 1.5TSi DSG z února s původním termínem únor 2019 posun na řijen. 
Vypadá to, že homologace 1.5TSi + DSG bude rychlejší než manuál a tak posílí výrobu? (Jen domněnka )

No, stěžovat si nebudu :) 

1 hour ago, marmen.cz said:

.... o týden později u dealera včetně velkého techničáku ? To by znamenalo, že homologace 1.5 TSi DSG je již dokončena, nebo bude dokončena dříve, než v avizovaném 38kt. Můžete prosím potvrdit ?


Zítra se zeptám, 
Ještě je možnost, že dealer jen viděl termín výroby, a neví, že to ještě nemusí mít homologaci (Snad ne :))
 

 

Editováno: , autor: cvak
2. odpoved
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

I já rovněž čekám na objednaný Karoq 1.5 TSi man. Aktuální info od prodejce: Auto již vyrobeno ( 33kt), dodání v 39kt nejdříve.
Nejprve prodejce (Brno) tvrdil, že auto dostane ihned po vyrobení. Po mém upozornění, že nejspíš stále probíhá homologace, nejprve nechápavý obličej, (jakoby vůbec netušil o čem mluvím).

Rozloučili jsme se s tím, že vše ověří a ozve se.  Po hodině telefonát s informací, že auto skutečně dostane v 39kt nejdříve po dokončení homologace. Prioritou jsou prý momentálně dobíhající homologace pro Kodiaq.
Auto je MR 2019 a má filtr pevných částí, dva katalyzátory a dvě lambda sondy. Jako drobné odškodnění za pozdní dodávku dostanu prý sadu gumových koberečků (platí prodejce).
Informaci, že madla u dveří již v MR 2019 nevržou, nemohl prodejce potvrdit, protože MR 2019 ještě neviděl a do 39kt sotva uvidí.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejnovější info od manažera pro dealery Středočeský kraj je, že homologace na 1.5 TSI pro DSG i manuál a pro všechny výbavy již mají hotové. Teď pouze doladuji poslední papírování, aby mohli od 37KT spustit náročný logistický proces a hrnout vyrobená auta dealerům. Někdo tak dostane auto o týden dřív, jiný o týden později, ale už se snad dočkáme. Mám objednáno v polovině ledna a vyrobeno ve 33KT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...