Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

1 hour ago, olexaV said:

Neboj všechny auta jsou polepeny je to vidět na těch tmavých střecha kapota boky až pod okna komplet polep. Ne je to blbý co se stalo ale bohužel s tím žádný zákazník nic neudělá 


Snad nebude ten predel kryta/nekryta karoserie videt. Ale za ty 2-4 tydny co to tam bude stat(snad), by nemelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukas P napsal:

Tak tady asi stojí... na větru a na dešti :(

 

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftom.smejkal.1%2Fposts%2F10210033998605002&width=500

Tak si začínám pomalu přát, aby mi auto zaplánovali do výroby až těsně předtím, než jej bude možné expedovat k prodejci. To je nějaký bývalý kolchoz? :doh  Nikde tam nevidím Dobrmany, nebo alespoň důchodce za závorou :huh:

 

Editováno: , autor: BirK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 minutes ago, cvak said:


Snad nebude ten predel kryta/nekryta karoserie videt. Ale za ty 2-4 tydny co to tam bude stat(snad), by nemelo.

Auto máme dle dealera vyrobené už měsíc, tak že někde stojí a datum expedice 38 kt tzn. minimálně 6 týdnů bude takhle někde stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, BirK said:

Tak si začínám pomalu přát, aby mi auto zaplánovali do výroby až těsně předtím, než jej bude možné expedovat k prodejci. To je nějaký bývalý kolchoz? :doh  Nikde tam nevidím Dobrmany, nebo alespoň důchodce za závorou :huh:

 

Je to soukromá manipulační plocha u nádraží v Borohrádku, prý tam nějaký starý hlídač je. Plocha je prý celkově neudržovaná, neposekané trsy trávy a místy je povrch panelový, nic dobrého pro dlouhodobé stání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 minutes ago, Lukas P said:

Ten obrázek (v Google Street View) je z roku 2011.

Tady je o dva roky aktuálnější.

 

https://mapy.cz/zakladni?x=16.0865601&y=50.0969407&z=18&pano=1&pid=16709737&yaw=0.763&fov=1.257&pitch=0.314&source=muni&id=2638&q=borohradek

 

Editováno: , autor: Lukas P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám jak jste chlapi šikovný... najít takhle odkladiště, s tím se ŠA chlubit nechce. Tuhle tabulku jsem dostal od dealera a ani jinou "lepší" dostat už nechci... Jsem ujišťován, že auto budu mít v 38KT, páč už čeká hotové taky někde na dvoře, prý v okolí MB... Jak jsem již psal objednáno v polovině ledna 1.5 TSI Style MAN. Jen ještě poznámka 2.0TDI DSG, tam budou stát 3 měsíce ne 3 týdny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bojler napsal:

Proboha nedělejte problém z toho, že auto pár týdnů stojí na sluníčku a pod ním jsou trsy trávy. Spousta lidí kupuje skladová auta, která na dvoře prodejce stojí ještě déle a to ještě bez vrchních folií.

To máš pravdu, ale taky tam není sleva 3%, tam je to min 10% dolů... a to je už rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@Vlado Piter mám aktuální, ale nedám ho sem. Protože nejmenovaná osoba tady dávala věci, které neměla a občas to tady lidi ze Škodovky kontrolují.

 

@ferda25 negativ máš za tvoje hospodské názory, které jsou úplně mimo!

Ne všechno je Škodovky ok, ale ty to už přeháníš. Myslel jsem si, že seš rozumný člověk, ale to jsem se spletl.

  • Líbí se mi 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovky není právě vůbec nic, je to všechno Volkswagen GmbH(ti mě vraceli peníze za auto)....to je ta sranda. :D

 

Ps. Do hospody nechodím, ale věřím, že za každý negativ budeš pochválen....rozum končí tam, kde nasazuje někdo mafiánské praktiky a zneužívá k tomu veřejnou moc.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...