Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

pro Habi001... Tak jsem si myslel, že tohle fórum je pro nás co čekáme na auto přínosem a že si tady pomůžeme, když někdo sežene nějaké info od dealera ze ŠA apod. Ale, když jsou tady lidi, kteří tvrdí, že mají novou tabulku, ale nedají ji sem... Ať si každý udělá obrázek sám... Tak buď mlčím, nebo ji sem dám... No a že se sem kouknou kluci ze škodovky, vždyť by viděli jenom to, co oni dávno vědí...

 

A ještě dva zajímavé články

 

https://auto.idnes.cz/emise-mereni-laborator-normy-euro-6-wltp-skoda-f4j-/automoto.aspx?c=A180903_092842_automoto_fdv

 

https://auto.idnes.cz/rozhovor-martin-hrdlicka-skoda-auto-konstrukter-emise-normy-co2-nox-oxid-dusiku-oxid-uhlicity-iic-/automoto.aspx?c=A180821_181736_automoto_fdv

Editováno: , autor: lirap
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, stanmar napsal:

lirap - ovšem přímo zaměstnanci ŠA (tedy i v důsledku prodejci) si nemohou svévolně dávat na internet co se jim zamane.

 

Jasně chápu, ale pak budu mlčet a ne "machrovat" mám a nedám... Ať se zaměstnanci i dealeři vžijí do situace, kdy tady dost lidí čeká na auto a neustále se mění a prodlužují termíny... A prodejci mlží, tiskový mluvčí říká vše je v pohodě a zákazník ten čeká a taková aktuální tabulka by mu mohla hodně napovědět...

před 58 minutami, stanmar napsal:

 

 

 

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, lirap napsal:

pro Habi001... Tak jsem si myslel, že tohle fórum je pro nás co čekáme na auto přínosem a že si tady pomůžeme, když někdo sežene nějaké info od dealera ze ŠA apod. Ale, když jsou tady lidi, kteří tvrdí, že mají novou tabulku, ale nedají ji sem... Ať si každý udělá obrázek sám... Tak buď mlčím, nebo ji sem dám... No a že se sem kouknou kluci ze škodovky, vždyť by viděli jenom to, co oni dávno vědí...

 

A ještě dva zajímavé články

 

https://auto.idnes.cz/emise-mereni-laborator-normy-euro-6-wltp-skoda-f4j-/automoto.aspx?c=A180903_092842_automoto_fdv

 

https://auto.idnes.cz/rozhovor-martin-hrdlicka-skoda-auto-konstrukter-emise-normy-co2-nox-oxid-dusiku-oxid-uhlicity-iic-/automoto.aspx?c=A180821_181736_automoto_fdv

 

nedám jí sem protože to jsou interní informace a můžu být za to postižen. A na to kašlu.

Můžete poděkovat jednomu místnímu členovi, který to způsobil. On sám ví.

  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by někdo postihl anonymní nick Habi001... :rolleyes: Ale pozitivní je, že z výše uvedeného vyplývá, že 1.5 TSI,  podle informací, které mám já i které má kolega Habi001 se shodují. Je zhomologováno a z odstavných ploch se to bude převážet dealerům od 37KT a konkrétně tohle se asi v nové tabulce nezměnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, lirap napsal:

Že by někdo postihl anonymní nick Habi001... :rolleyes: Ale pozitivní je, že z výše uvedeného vyplývá, že 1.5 TSI,  podle informací, které mám já i které má kolega Habi001 se shodují. Je zhomologováno a z odstavných ploch se to bude převážet dealerům od 37KT a konkrétně tohle se asi v nové tabulce nezměnilo.

Možná to s tím nesouvisí, možná na tom něco bude, Ale mám objednanou služební Oktávku s 1.5 TSI z července letošního roku, prvotní informace byla, že dodací lhůta přibližně 35 týdnů. Najednou se informace změnila a bude údajně v průběhu října. Takže to jen přispívá k informaci, že tato motorizace už dostala posvěcení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BirK Homologace 1.5 TSI v Octavia nemá nic společného s homologací v Karoqu a opačně. Konkrétně Octavia je s 1.5 TSI homologovaná už delší dobu (minimálně od 21.8.2018).

 

@Clerfayt Nepřijde ti to už trapné? Už z těch fotek co tu byli je vidět že nestojí na žádné louce, ale na štěrku. Já plně chápu, že čekat na auto není nic příjemného, ale pokud správně vím, tak ty zrovna na žádného Karoqa nečekáš a jen tady spamuješ těmi svými polopravdami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/29/2018 at 12:46 PM, Lukas P said:

Tak tady asi stojí... na větru a na dešti :(

 

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ftom.smejkal.1%2Fposts%2F10210033998605002&width=500

KP.jpg

Update ze včera... Parkoviště je již prý plně zarovnáno novými vozy.

Editováno: , autor: Lukas P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

31 minutes ago, Tragedie_v_JZD said:

VIN se autu přidělí už v okamžiku výroby, nesouvisí to s homologací.

To by pak znamenalo, že mé auto vyráběli 2 měsíce a to je za použití linkové výroby nesmysl. Auto fakticky VIN mělo už v době výroby, ale z nějakého důvodu je oficiálně přidělují až tento týden, tak mě napadá, že je to právě kvůli zmiňované homologaci. Nejsem si jistý, jestli můžou vyrobit auto dříve, nežli je homologované, fakticky asi můžou s tím, že napíšou pozdější datum výroby. Auta pak někde třeba dva měsíce stojí a čekají až proběhne homologace a budou jim moci přidělit pozdější datum výroby...

Editováno: , autor: Lukas P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

auta se samozřejmě vyráběla i bez homologace.  žádné "vyrobilo se později" tam není, auta mají svůj normální datum výroby. auta se vyrábět mobhou, ale nesmí se dodávat (a to je to, o čem se tu už dva měsíce bavíme - škodovka vyráběla dál, jen auta třeba měsíc, dva stála/budou stát na parkovisti).

 

auto má přidělené a známe vin od okamžiku, kdy vjede na linku - ne-li dříve.

 

homologace a výroba jsou dvě samostatné věci, které spolu nesouvisí.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptal bych se k těm homologacím. V květnu objednaná služební Octavia s motorem 1.4TSI, doba dodání vychází na 2-4 týden v září. Znamená to, za předpokladu výroby v září a dle příspěvků výše, dodání už s novým motorem 1,5TSI? Pokud homologace v této motorizaci u Octávií proběhla již v srpnu, je tedy doba dodání reálná? Díky a omluva, že píšu do tohoto vlákna, jinde se to neřeší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Lukas P napsal:

Dostal jsem screen ze systém, kde je napsané...

Zaplánování do výroby 21.6.

Zahájení výroby 25.7.

Vyrobeno 3.9.

Tak by mě pak zajímalo proč je ta doba výroby tak dlouhá.

 

Auto je vyrobeno a čeká až bude homologovaný motor, když proběhne homologace, tak se vůz pustí do stavu vyrobeno a čeká na odvoz.

VIN v systému vyskočí až ve stavu vyrobeno.

  • Líbí se mi 1
  • Díky 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Lukas P napsal:

Dostal jsem screen ze systém, kde je napsané...

Zaplánování do výroby 21.6.

Zahájení výroby 25.7.

Vyrobeno 3.9.

Tak by mě pak zajímalo proč je ta doba výroby tak dlouhá.

Mám to stejné vyrobeno 30 kt a tenkrát neviděl vin kód. Dnes mi říkal že je přidělen vin kód a u auta je datum výroby 3.9.2018

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...