Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

V 29. 9. 2018 na 20:38, Catexcavator napsal:

Nemáte někdo info zda jsou homologace na 2TDI hotové, nebo jak probíhají?

 

Podle ADAC ještěn neni hotovo - stav k 28.9.2018

Zatím hotove jen Karoq 1.0 TSI, Karog 1.5 TSI a Karoq 1,6 TDI

             
               
     
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, tak to gratuluji. Já mám objednáno 21 kt. včera jsem mluvil s dealerem a zatím žádné info. Mohu vědět, zda máte DSG nebo manuál? Já mám taky 1.5 TSI Stlye, ale s dsg a digitálním štítem, tak se obávám, že to bude brzda. 

Editováno: , autor: Kubajz - karoq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

56 minutes ago, Kubajz - karoq said:

Dobrý den, tak to gratuluji. Já mám objednáno 20 kt. včera jsem mluvil s dealerem a zatím žádné info. Mohu vědět, zda máte DSG nebo manuál? Já mám taky 1.5 TSI Stlye, ale s dsg a digitálním štítem, tak se obávám, že to bude brzda. 

Nemala by byt..ja mam DSG a Digi stit a povodne malo byt vyrobene 44KT a vyrobene uz 37KT..akurat stale cakam na expedovanie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2018 na 10:16, TWiDY napsal:

Podle ADAC ještěn neni hotovo - stav k 28.9.2018

Zatím hotove jen Karoq 1.0 TSI, Karog 1.5 TSI a Karoq 1,6 TDI

             
               
     

ADAC Update k 5.10.2018

konečně přibyl, taky na něj čekám... (mimo jiné přibyli i Octavia RS a Octavia RS Combi s 2.0 TSI)

 

Skoda Karoq 2.0 TDI 4x4 Diesel 1968 110 Euro 6d-TEMP

Okt. 18

Editováno: , autor: TWiDY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Jaros02 napsal:

neviem moje je uvoľnene k expedovaniu uz od 13.9 a doteraz nic.. 1,5 TSI DSG cize WLTP uvoľnene uz cely september a dealer netuší kedy pride...

To ti řeknu scela přesně, až bude rozvezen západní části Evropy, tak pak zavítá naložený kamion i na východ ?.

Pořád jezdím trasu kudy jezdí kamiony z Čech do centrálního meziskladu aut v Rakousku a můžu ti říct , že to tam Škodovka  teď hrne pod tlakem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý se dočká:palec2:

To  byla taková nadsázka!

Všichni jsme nedočkavý , vždyť ty čekací doby jsou neúměrně dlouhé a hlavně když jsem si měl auto užívat už v létě a teď abych koupil už zimní gumy.

Sice je hezký, že se mi omluvili za pozdější dodání ,ale lepší omluva byla zimní gumy v kufru při převzetí auta:_icon_smich2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkom to je zaujimave s tym dodanim.

V zasade ked tu niekto spominal, ze by ho potesilo za dlhe cakanie dostat aspon zimne pneumatiky mozno by to bola aj vhodna kompenzacia. Skoda akosi nemysli na to, ze prebrat auto v tomto obdobi, respektive mat niekolko mesiacov vyrobene auto a cakat na jeho expediciu je maximalne nevyhodne.

Ked bude clovek o nejaky cas auto predavat, tak rok vyroby bude 2018 (koniec roka), ale rok uvedenia do prevadzky mozno zaciatok roka 2019.

Pri predaji kupca nezaujima rok uvedenia do prevazdky, ale rok vyroby. A pre par mesiacov prelomu roka a to ze auto kdesi stalo straca auto na hodnote, akoby bolo o rok starsie.

Teda kompenzacia za cakanie a nevyhodny datum vyroby a dodania v podobe pneumatik by bola aj na mieste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice je pravda ale když dostanete auto v prosinci třeba 20teho v podstatě zacnete jezdit v lednu ale už je to rok staré auto. Takto jsem to měl se superbem a vysvětlete kupujícímu že auto jezdí až od roku 2019 když v techničáku je 2018 ?

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...