Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Z informací, co mám od mého projdece usuzuju, že blbě :(

 

Po více než 9 měsíčním čekání na svoje auto jsem dostal první konkrétní informaci o jeho plánované výrobě. Mělo by to být ve 42 KT s dovětkem, že si pěkně poputuje za ostatními na letiště a tam bude stát, než jej budou expedovat, a sice v 47/48 KT. Celých 6 týdnů s tím, že to nemusí být konečný termín!

 

Tajně jsem doufal. že když se tu začaly objevovat zprávy, že čekatelé na 2.0 TDI si už v těchto dnech začali přebírat auta, že už proces homologace této motorizace je už dokončen a že od teď vyráběná auta už budou rovnou odesílána prodejcům. Jak se ukazuje, tak opak je pravdou.

 

Nevadí mi to čekání na dodání, čekal jsem 9 měsíců a počkám si už klidně i daších 5. Za tu dobu už člověk otupí. Ale vadí mi to absurdní odstavení na zimu někde venku na plochu, kde moje snaha o hýčkání si nového auta s plánovaným celoročním garážovým stáním začne tím, že auto bude někde trčet za bůhví jakého počasí. O nutnosti rovnou řešit zimní obutí (rovnou tedy asi přímo na salonu) a zde již zmiňovanou skutečnost o ročníku auta (2018, přestože se ke mně dostane až v prosinci) ani nemluvě.

 

S tímhle ať jde bez urážky vážně slavná Škoda Auto a.s. do háje :(

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mne dealer minuly tyzden povedal ze ma informáciu ze maju auto expedovat k nemu a dnes auto stale je stav vyrobené a nevie co s nim je! Vraj pisal mail na import aj priamo na Boleslav co je s autom co je vyrobené 5 týždňov a ja sa neviem dopátrať co s nim je, pripomínam 1,5 TSI DSG výrobene 13.9, rozmyslam uz normalne ci ho tam niekde nestratili človeka uz napáda všeličo ked vidím ako krasne tu kazdy na dalsi tyzden si ide po auto ako mu ho vyrobia...toto bude urcite moje posledne auto od Škody to viem naisto.. ak teda vobec niekedy pride:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 moje auto stale svieti ako vyrobené od 37KT a moj dealer nic, ani neviem ci ma zmysel na neho tlačiť nech to rieši a zisťuje( doteraz na to podla mna dlabal a len pozrel na stav do systému), co mi je divne ze vraj bolo v tabuľke aut co mali expedovat minuly tyzden a nic bezi tyzden dalsi a vsetko po starom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 hours ago, Jaros02 said:

 moje auto stale svieti ako vyrobené od 37KT a moj dealer nic, ani neviem ci ma zmysel na neho tlačiť nech to rieši a zisťuje( doteraz na to podla mna dlabal a len pozrel na stav do systému), co mi je divne ze vraj bolo v tabuľke aut co mali expedovat minuly tyzden a nic bezi tyzden dalsi a vsetko po starom

tak som bol dnes osobne u dealera - ukazoval mi tabulku s mojim autom ze ma byt expedovane v 41KT,je to posledna tabulka ktoru dostal tento tyzden od importera a aj ked je uz 42KT a auto svieti stale ako vyrobene a nic viac nic menej!! to je teda bordel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...