Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Tak nevím, co se děje ve ŠA termín dodání ve smlouvě 15.2.19 auto ještě není ani ve výrobě, dealer není schopný dát termín ani žádnou korektní informaci. Připadám si jak v ‘89 při čekání na Favorita. Další objednaná O3 přišla 10 dní před smluvním termínem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dohledal zpětně, takže 4x4 jsem chtěl taky ale najednou info o ukončené výrobě, není homologace, od několika prodejců různé info jeden, že už je konec a nikdy tato kombinace nebude, další na mě koukal  co to melu a pak překvapeně "aha nejde to" další, že až v květnu se uvidí co bude a nebude, upřímně si myslím, že se dočkáš až za hodně měsíců a nebo nikdy. A na zákaznickém centru ŠA mi taky řekli, že to prostě už nejde a co bude a nebude se neví. A na FB se objevovali informace, že do konce roku nic.

Editováno: , autor: Lukáš F.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Raddy78 napsal:

Tak oficiální zpráva ze ŠA, pro dannou konfiguraci nejsou schváleny nové emisní normy k dostání nejdříve konec června. Takže hledám alternativu u konkurence. Na to nemám nervy.

Týka sa to iba 1.5tsi 4x4 alebo aj 1.5tsi predný náhon?? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...