Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

V 29. 3. 2019 na 17:03, samotek1 napsal:

Karoq 1,5 TSI STYLE objednán 21.6.2018 jedu si pro něj 3.4.2019.

Ahoj ja som objednával 1.5tsi 28.1. 2019 v piatok mi volali ze už je zaradené do výroby na 17 týždeň a v 19 by som ho mal mat doma, samozrejme keď všetko pôjde ako ma 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dodací lhůta nakonec docela pozitivní překvapení ... embéčko je již u prodejce a příští týden až bude na SPZ si pro něj jdu (stejně jako kolega výše, 1.5 předokolka manuál, modrá lava) ... tři měsíce čekání se dalo přežít ... tak jsem zvědav, jak dlouho mě nadšení vydrží a doufám, že nebudu litovat, že jsem místo klokana z Boleslavi, či Kvasin nevzal bez čekání Tucsona od sousedů z Nošovic ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16.11.2019 objednána předokolka 1,5 TSI MAN s předpokladem dodání 28.07.2019. Dnes telefonická zpráva o naskladnění vozu na prodejnu a výzva k odběru. Vzhledem k "běžným" dodacím termínům ŠA mě napadají jen výrazy:  I'm shocking, incredible, amazing etc. Např. kamarád čekal na Karoqa přes 10 měsíců!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom to právě je. Rezervaci výrobní kapacity si dělá importér dané země u výrobce a následně přiděluje kvóty jednotlivým obchodníkům v závislosti (mimo jiné) na tom, kolik aut daný obchodník ročně prodá. Takže ano, menší obchodníci mají méně kvót než větší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, hasici napsal:

Tak také trochu lepší nálady. Objednáno 31.10.2018 KAROQ 1,5 ATP 4x4, předpoklad dodání 33 až 35 KT. Vyroben 11.4.2019 a dnes převzat. Zatím vše O.K.

 

2018 10 28 KAROQ 1,5 ATP 4x4 CarCard_135608441.pdf

Já objednával Atecu FR 25.11.2018 a 15.04.2019 předáno také 1, 5 4x4 a zatím vše ok. A měl jsem také termín až 35KT. 

Editováno: , autor: Skretik152
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Škoda karoq 1.5 TSI, style, manuál. Objednáno 17.12. 2018. Včera jsem ze zvědavosti zavolal na prodejnu. A prý to vypadá, že auto je vyrobeno, a mohlo by být příští týden. Tzn. že by to bylo 21. týden od objednání :) Takže celkem zlepšení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...