Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 19 hodinami, Martin Rušaj napsal:

Háčko taky k tomu spěje. Dnes je poslali už ve 12 hodin domu. Nemají materiál.

....u nás děláme kabely, md elektronik Chotěšov, děláme kabeli na navigace, kamery atd.....některé haly už nemaj matroš na výrobu, některá výroba se začíná omezovat...v automotivu to bude asi všude podobné!...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahojte mate nejake aktuálne skúsenosti s dodanim Karoqa?

Práve som sa dozvedel ze karoq ktorý som objednal 13.2. a mal byť hotový cca 20. týždeň (minulý týždeň), tak je reálny cca. 32-35 týždeň (august) :D

Vybava: 4x4, AT, 110kW 2.0D, canton, svetlá látka, nezávislé kúrenie

Editováno: , autor: JustinTest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Objednal jsem 3.3. A podle dnešních informací bude dodáno koncem tohohle týdne nebo začátkem příštího. 1.5 tsi dsg style 

 

Spoiler

 

V 26. 5. 2020 na 21:27, Ras23 napsal:

Ja som objednal 11.2., minuly tyzden mi volali, ze ide do vyroby. Tak uz len cakat. 1.6 TDI manual LIVE Plus

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Četl jsem na fóru, že jsou nějaké dodavatelské problémy u výroby Octavia IV, kdy se dodání oproti plánovanému termínu může posunout až o 5-6 týdnů. Nemá někdo nějaké informace, jestli je to věc jen Octavie, nebo jsou nějaké dodavatelské problémy i u jiných typů, např. Karoqu? Díky

Editováno: , autor: PetriCZECH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...