Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

On 5/26/2020 at 6:23 PM, JustinTest said:

Ahojte mate nejake aktuálne skúsenosti s dodanim Karoqa?

Práve som sa dozvedel ze karoq ktorý som objednal 13.2. a mal byť hotový cca 20. týždeň (minulý týždeň), tak je reálny cca. 32-35 týždeň (august) :D

Vybava: 4x4, AT, 110kW 2.0D, canton, svetlá látka, nezávislé kúrenie

 

Len sa podelim o info o mojom nekonecnom cakani na Karoqa, dnes zacina 35. tyzden, tak som pisal predajcovi mail ako to vyzera a toto mi odpisal (mimochodom co znamena ze auto je vo vyrobe ? za aky cas si mam asi predstavit, ze uz bude u predajcu ?)
 

Quote

Dobrý deň prajem.

 

Vozidlo je momentálne vo výrobe.

Vozidlo je už model 2021

Najbližšie Vám voláme až keď bude vozidlo u nás.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se dalo očekávat, já objednával skoro o měsíc dříve, než ty, 2.7., a měl jsem ze začátku také termín dodání k 30. září. Aktuálně mám termín montáže v 37. týdnu, tak snad to vyjde. Karoq Sportline 1.5 TSI DSG.... hlavní je, stihnout to do "2. vlny"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Diskutoval jsem s jedním nejmenovaným jedincem a ten mi říkal, že dost záleží i na výbavě. Např. na základní verze se obecně čeká déle, protože je o ně více zájemců, než např. o konfiguraci za 900 000,- . Samozřejmě hraje svou roli často i motorizace, nedávno např. haprovaly dodávky 1.0 TSI, pak někdy výpadky v dodání jiných příplatkových věcí, v minulosti třeba vyhřívané čelní sklo apod. No, jsem každopádně moc rád, že snad auto užiju v normálním počasí, v klidu seženu zimní kola, před zimou se prodá Octavia atd. ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 5/26/2020 at 6:23 PM, JustinTest said:

Ahojte mate nejake aktuálne skúsenosti s dodanim Karoqa?

Práve som sa dozvedel ze karoq ktorý som objednal 13.2. a mal byť hotový cca 20. týždeň (minulý týždeň), tak je reálny cca. 32-35 týždeň (august) :D

Vybava: 4x4, AT, 110kW 2.0D, canton, svetlá látka, nezávislé kúrenie

Takže auto prišlo dealerovi 14.9., ?

22.9. idem po neho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...