Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, pigo napsal:

No vidíš, tak jsme se dočkali. ☃️😜

No bylo to na mrtvici. Říkal jsem si jak jsem šel z práce že se mrknu k autosalonu zda tam náhodou už nestojí.

Byl jsem 50 metrů od autosalonu a telefon. Volá prodejce že auto dorazilo. Myslel jsem že mě trefí šlak.

Tak jsem tam doběhl nechal si udělat fakturu a ještě za světla jsme ho požádal ať mi to auto ukáže.

Udělal jsem narychlo 2 blbý fotka fotky a mazal do banky.

No hektické odpoledne ale tlačím to taky aby to aspoň bylo na převozkách do štědrého dne.

Mezi svátky se to snad přihlásí. Jsou vyčerpaná pořadí na magistrátu kvůli Covidu.

Takže nestíhají přihlašovat :-)¨ Ale to přežijeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, pigo napsal:

Jdu nakoupit - telefon -auto právě sjíždí s návěsu-prosím o foto-domů-v emailu faktura-banka-pojišťovna-zajistit pořadí v registru-hotovo. 🙉🙉🤕😜

V úterý pro auto a hned pro značky. 

 

No to je paráda. U mě to tady tak rychle nejde ale vydržím to :-)

Auto mi bude registrovat prodejce atd. Nemám momentálně moc času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 12. 2020 na 22:55, kitrab napsal:

Konec roku musi fakturovat 👍 ksefty se musi hybat.

At vam to hlavne spolehlive jezdi 👍👍👍.

Akorát že to stíhají ve škodovce až ke konci roku a pak je vše i u prodejce napnuté a nestíhají auta připravovat. A taky techničáky se uvidí jak pošta zaboduje.

Když mi chtěl ukázat auto na skladu tak hrabal v krabici kde měl hromadu nových klíčů. Měli z toho asi taky vánoce.

Ale jak říká klasik "Vše se v dobré obrátilo"

Když už je tady a čekání skončilo, tak už se jen těšit až to nachystají a pak aby to jezdilo bez problémů  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 hours ago, benobrno said:

Pozdravujem priatelia. Objednané 09. 10. 2020. Povodný termín marec 2021. Dnes ráno 21. 12. 2020 telefonické info, že Karoq je vyrobený. Čaká sa na dodanie z fabriky. Začiatkom januára by malo byť prebratie. Výbava Live Plus, Moon White, 2.0 TDi manuál, béžový interier. Chcel som adaptívny LANE ASSIST, tak som pridal TRAVEL ASSIST LOW (+0 euro-obsahuje citanie znaciek, lane assist+), ťažné zariadenie, 3. kľúč (personalizácia)-sa mi podarilo vyhodiť kľúč z minulého Volkswagenu (200 euro), tak preto...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto je taky doma. Zatím na převozkách. Značky budou až po vánocích. Není ještě techničák.

Ale to nevadí. Zatím jsem svezl polovičku kolem sídliště a načerpal palivo :-) byla z toho paf.

A teď jsem donastavil infotaitment. Aspoň zatím nějak.

Zatím vše funguje. I Iphone se krásně připojil bez drátů "pane Markoni" jak říkal klasik.

Foto až bude čas. Dovezl jsem odpoledne a už se stmívalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clonu na zimu mám vyzkoušenou mnoho let z předešlých aut.

U nás se hodně solí a díky ní se do motoru dostane jen minimum slaný břečky,tak že mám všechny motory jak "nový".

Žádná oxidace ,nic.

Chlazení to rozhodně nijak v zimě neuškodí.To bylo to první co jsem vždy hlídal.Nemluvě o spodní mřížce,která to v poho zvládne.

Jak vylezou najaře teploty okolo 5°C ,tak clony sundávám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za OT

Spoiler

ale vzhledem k tomu, že ta horní mřížka je skoro 1m nad zemí, tak 90% té slané břečky stejně naletí do motoru tou spodní mřížkou... Navíc za tou horní mřížkou je tak možná tak 20% chladiče, takže ani ohřevu to moc nepomůže, i samotná maska je skoro do 3/4 zvrchu zaslepená...
.Foto: Škoda. Zdroj: archiv redakce  Související články: Škoda Karoq Cabrio nabírá obrysy. Takhle vzniká unikátní dílo party studentůKodiaq | Mřížka chladiče s chromovým rámečkem Škoda Kodiq 565853653B OE |  Auto díly na všechny vozy Škoda - MAXI L s.r.o.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesněji je to tak že Škoda žřídila očkovací centra v závodech a požádala o dodání vakcín od státu, když to dopadne budou nás očkovat v pracovní době a nemusíme nikam letět. Očkování je pro všechny zdarma jen ta příprava a vybudování center je v režii Škody. 

Další věc je kolik lidí očkování využije. Zdarma máme třeba očkování proti chřipce a proti klíštové encefalitidě a stejně to lidi nevyužívají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...