Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Tak všem přeji krásné svátky a ať to jezdí bez problémů.

Zatím najeto jen 112 km. :-)

Spotřeba OK - pomalu klesám. Dnes 6,8 l cca 50km.

Infotaitment  - OK bez problémů - poslední verze Amundsenu bez map na SD.  Spojení OK.  I phone bez kabelu jede taky OK.

Waze atd. Vše maká jak má. Bývalá Škoda connect - dnes se to předělalo na MY škoda máká zatím taky OK bez problémů.

Motor 1,5 TSI - 6st manuál - zatím OK - Zjišťuji že je potřeba trochu s citem pracovat s plynem a se spojkou  a jede výborně. Asi na tom zapracovali.

Ostatní - no pár drobností čeho jsme si v to chvatu  všiml. Tam větší mezera o 1 mm atd. Sem tam něco dotlačit aby to sedělo.

Prostě jak v rychlosti montovali a tlačili to ven tak výstupní kontrola to tlačila taky ven tak sem tam něco přehlédli.

Bůh ví kolik aut musel každý kontrolor denně udělat. 

 

Tak ať to jezdí

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechval dne před večerem :).

To příjde.

Carplay čas od času vytuhne, rádio se sem tam restartne a kamera sem tam jako by tam nebyla hláška.

Škoda connect hmm to je testování na zákaznících. Kdybych za to měl platit tak si rvu vlasy.

Co se týče kontroly, je jejich věc klik toho je, za ty peníze a vystupování Škodovky jako hogofogo, bych čekal kvalitu :).

 

Zbytek co píšeš tam je to asi vše OK .).

 

Ať dobře slouží !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 12. 2020 na 18:36, kitrab napsal:

Nechval dne před večerem :).

To příjde.

Carplay čas od času vytuhne, rádio se sem tam restartne a kamera sem tam jako by tam nebyla hláška.

Škoda connect hmm to je testování na zákaznících. Kdybych za to měl platit tak si rvu vlasy.

Co se týče kontroly, je jejich věc klik toho je, za ty peníze a vystupování Škodovky jako hogofogo, bych čekal kvalitu :).

 

Zbytek co píšeš tam je to asi vše OK .).

 

Ať dobře slouží !!!

OK soft je soft a asi tam mají IT jako u nás :-) možná všude. Nejde Vám to? Už jste to zapnul a vypnul.

Co si neudělám někdy sám nemám pokud mi to admin dovolí tak nemám.

Že to může blbnout jak tady čtu tak s tím tak nějak počítám. Že to někdy v telefonu a nebo na počítači chce najednou email a heslo, to jsem taky zjistil. Hlavně ze začátku. Ale v autě se mi nyní telefon připojí bez problémů a když jsem si dnes zatrhl v telefonu v CarPlay  "Zobrazit oznámení" tak to hned po zapnutí naskočilo do Carplay a hned to běželo. A jak jsem psal bez drátů. Jednou to hodilo hlášku že mám zase přihlásit další klíče i když jsem je v salonu přihlašoval, ale pak zase nic. Holt uvidím.

Ale zatím jak jsem psal mám najeto cca 120km a auto jsem dovezl domů 22.12 večer a přes svátky jaksi nemůžu být u auta abych si to doladil - to by mě doma všichni sežrali - protože jim už stačilo jak jsem každý den čekal jak auto dojde. Už to nemůžou poslouchat že mluvím pořád o autě :-)

Ale jak se to trochu uklidní tak pokročím jak v nastavení tak i v některých úpravách. A v pořádné prohlídce všech detailů.

Po neděli na značky atd. Protože mám zatím převozky tak toho moc zatím nenajezdím. Bral jsem to pod stromeček aby to už bylo doma a neleželo to přes svátky na salonu. Jen tam někoho z rodiny kdo dojede na svátky svezu. Všem se to zatím líbí.

Budu jezdit a pokud se tam něco podělá jdu po nich. Počkám až začnu jezdit delší trasy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 12. 2020 na 19:34, benobrno napsal:

OK soft je soft a asi tam mají IT jako u nás :-) možná všude. Nejde Vám to? Už jste to zapnul a vypnul.

Co si neudělám někdy sám nemám pokud mi to admin dovolí tak nemám.

Že to může blbnout jak tady čtu tak s tím tak nějak počítám. Že to někdy v telefonu a nebo na počítači chce najednou email a heslo, to jsem taky zjistil. Hlavně ze začátku. Ale v autě se mi nyní telefon připojí bez problémů a když jsem si dnes zatrhl v telefonu v CarPlay  "Zobrazit oznámení" tak to hned po zapnutí naskočilo do Carplay a hned to běželo. A jak jsem psal bez drátů. Jednou to hodilo hlášku že mám zase přihlásit další klíče i když jsem je v salonu přihlašoval, ale pak zase nic. Holt uvidím.

Ale zatím jak jsem psal mám najeto cca 120km a auto jsem dovezl domů 22.12 večer a přes svátky jaksi nemůžu být u auta abych si to doladil - to by mě doma všichni sežrali - protože jim už stačilo jak jsem každý den čekal jak auto dojde. Už to nemůžou poslouchat že mluvím pořád o autě :-)

Ale jak se to trochu uklidní tak pokročím jak v nastavení tak i v některých úpravách. A v pořádné prohlídce všech detailů.

Po neděli na značky atd. Protože mám zatím převozky tak toho moc zatím nenajezdím. Bral jsem to pod stromeček aby to už bylo doma a neleželo to přes svátky na salonu. Jen tam někoho z rodiny kdo dojede na svátky svezu. Všem se to zatím líbí.

Budu jezdit a pokud se tam něco podělá jdu po nich. Počkám až začnu jezdit delší trasy.

Tak zdravím,

Musím se trochu smát. Dnes jsem to tedy "přepnul" z CarPlay na infotainment Škoda  a musím tady dát zapravdu tady fóru.

To museli vymyslet dvojčata protože jeden by to nevymyslel. Jsem v navigaci něco zmáčknu a jsem v telefonu :-)

Musím tady dát zapravdu mnoha lidem že na to že je to pilotní soft Škoda a koncernu VW tak nevím co tam chlapci dělají.

Mají teda ještě co dělat aby jim to aspoň pořádně chodilo. Jestli se jim to vůbec podaří.

Ato je poslední verze.

Jezdil jsem snad všechny navigace ale toto je opravdu unikum. Když si vezmu Waze kde je to v podstatě sociální síť a dělali to opravdu na koleně tak jsou o 100 kilometrů dále. A funguje to.

Dnes jdu na značky a bude delší trasa tak uvidím co to začne dělat, protože zatím jsem jezdil jen kolem komína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hold koncern :) mnohými vychvalovaná kvalita :).

Já říkám, průměr jako mnoho dalších, na legendy 90. let už se jen vzpomíná.

Ten SW zlobí už zatraceně dlouho,  a náprva v nedohlednu.

Hlavně, aby to alespoň bez chyb jezdilo :).

Editováno: , autor: kitrab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, KyAeRtOiQ napsal:

Já jsem 3.9.2020 objednal a 10.10.2020 jsem Hnědáka přebíral. 

Tak ať ti to čekání uteče. 

To jsi měl štěstí. Já objednal 20.1. a dočkal se 20.6, Ale zase jsem se víc těšil.😁 Původní termín dodání do konce března.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dafro napsal:

Já koupil Karoqa  125 let a maximální spokojenost. Se současnou "akční" nabídkou se to nedá srovnat. Zkoušel jsem konfigurovat stejné auto ... a o 100 tis. dražší. A to je rozdíl necelého roku. Navíc 125 jsou dnes už pouze skladovky.

Já jsem ale psal o ambi+. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KyAeRtOiQ napsal:

Já jsem ale psal o ambi+. 

No, ona 125 byla skoro identická s "Ambi+", ale za cenu Ambi. Pravdou ale je, že Škodovka na jaře kvůli koroně víc než měsíc vůbec nevyráběla.

Editováno: , autor: dafro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě "skoro" a ty rozdíly + to že to je akční model a jsou na něj kvóty kolik se jich celkově může vyrobyt ji prodlužují dodací lhůty. 

 

A ano stáli jsme a pak se to dohánělo a to se nejlíp dělá na jednoduších kusech a na nekterý vyšší výbavy nebyly a nejsou díly nestíhají dodavatelé. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...