Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Ahoj Škodováci. V únoru 2018  jsem v tomto fóru komunikoval na téma dodací / výrobní lhůta  Karoq . Auta  1,5 TSI Style manual jsem se dočkal a je super. Vzhledem k tomu, že má již najeto  55 tis km jsem se rozhodl pro další a to 2,0 TSI  / 140 kW , DSG, 4x4, Sportline / . Objednal jsem v listopadu 2020  a světe div se, nic se nezměnilo - auto do výroby půjde  ve 49. týdnu 2021.  Nemáte někdo  info co jim ve fabrice tak trvá ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, MAKEL napsal:

Nechce sa mi to veriť,švagor objednavali OIV Combi zaciatkom novembra a 28.12 som bol s nim po nu u predajcu,tak kde je pravda.

No auto sice dostal, ale este nieje dokoncene :D az bude soft bez chyb potom mozes povedat ze je hotove :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to bude opravdu otázka štěstí a někdy i drobností ve výbavě. Já objednával před Vánoci 1.5 TSi DSG Style plus s termínem výroby 05-06/2021. Na začátku ledna jsem tam přidával pár drobností a obratem mi volá prodejce, že výroba skočila na únor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som sa konecne dockal: 1.5 TSI DSG Live PLus. Objednane 29.Augusta a preberal som 15.decembra, takze som wstihol pre zavretim predajni na SK  :-) Ale ako som cital.....niektory cakali menej.  Uz mam cez 1000 km a zoznamujem sa, ale kedze pracaz domu + zakaz vychadzania, tak prilezitosti malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Navazuji na můj chybějící USB u zrcátka z výroby. 

Včera mi v servisu USB dodatečně namontovali+výměna souvisejících plastů, aby "nechrastily". 

Musím servis pochválit! 

Hned jsem instaloval kameru a maká bezchybně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, JirkaVe napsal:

@pigo - prosím, jakou máš kameru? Ta USB zásuvka má výstup 12V, ale většina kamer potřebuje jen 5V, což řeší adaptérem zabudovaným v zástrčce do zapalovače. Díky.

Všechny USB C v autě mají výstup 5V.

V autech mám všude NAVITEL R600 (nekolik let) a spokojenost. 

Při prvotním rozebrání v servisu jsem byl přímo u toho. Domnívali jsme se, že USB pouze nevsadili při montáži do krytu, ale nebylo to tak. 

Technik zjišťoval ve ŠA jak se věci mají a bylo nám sděleno, že chybí pouze zapojit vodiče s USB do jednotky

pod osvětlením. 

Prvotní rozebrání mám nafocené, ale včera jsem tam auto nechal a půjčili mi náhradní vůz. 

IMG_20210105_093137.jpg

IMG_20210105_093121.jpg

Editováno: , autor: pigo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, dafro napsal:

By mě ještě zajímalo, jestli by to šlo ofiko dodělat? Když jsem auto kupoval. tato možnost v konfiguraci bohužel nebyla.

Myslím , že to bude podmíněno, protože já jsem v konfiguraci musel zadat čtečku značek abych měl USB. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...