Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

V 12. 1. 2021 na 21:50, Lishak napsal:

Asi to bude opravdu otázka štěstí a někdy i drobností ve výbavě. Já objednával před Vánoci 1.5 TSi DSG Style plus s termínem výroby 05-06/2021. Na začátku ledna jsem tam přidával pár drobností a obratem mi volá prodejce, že výroba skočila na únor...

 

Tak dnes volal prodejce, auto už je u nich 😍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Můžu mít takový stupidní dotaz na znalý v oboru? Soused čeká na Karoqa 125 let (1.5, manuál, úplný základ 125 let bez ničeho navíc), když ho chtěl na začátku ledna, tak chtěl skladovku, ale prodejce ho ukecal na jednoho, s výrobou ve 4 týdnu, tak na to kývl (teď lituje). V příloze je detail komise. Od té doby stále čeká a dle prodejce je problém ve Škodovce a možná se dočká po 14 týdnu. Je zvláštní, že když jsem já sháněl loni v prosinci skladovku 125 let, tak mi nabízeli u jiného prodejce taky zadaný ve výrobě, s výrobou v 11 týdnu a ten už mají na prodejně. Dokonce už tam mají skladem akční modely, které byly až po edici 125 let.

Chtěl bych se zeptat, jestli je toto možné a má jen smůlu anebo "když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají", prostě ho prodejce ulovil a auto mělo být později.  Je jasné, že ve Škodovce jsou problémy z nedostatkem dílů ( třeba čipy, které se omílají v mediích nebo pod.), ale když může mít jiný prodejce stejný auto už skladem z pozdějším týdnem výroby je zvláštní.

A ještě dotaz, co znamená v komisi to - Vyr. nej., Výr. týd. (je to zakroužkované), to druhý asi výroba týden, ale to první? 

Díky a sorry za spam.

Inkednkdinbmkfociendp_LI.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tyto a podobné edice je docela zájem, takže čekací doba na ně někdy bývá paradoxně delší, než např. u Sportline apod. (teď se teda zrovna na Sportline čeká dlouho). Vždy záleží na tom, jak má prodejce vypotřebované tzv. sloty, tzn. někdy se může stát, že někdo, kdo objedná vůz u jiného prodejce, dostane vůz třeba i dříve.
V tomto případě bych ale sázel na to, že auto stojí nedodělané a na něco čeká (čipy, sedadla, volant apod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, možná se jen chystají na facelift, který by mohl přijít pár měsíců po Kodiaqovi. Verze Scout nejspíš není o tolik náročnější na výrobu oproti Sportline (ostatně to oplastování navíc se dá dokoupit na eshopu), tak zatím zůstala v nabídce. Určitě bych se nebál, že to ovlivní už objednané kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...