Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 21 hodinami, PetriCZECH napsal:

FL určitě nebude tento rok. A i kdyby byl (ne, fakt nebude) dodávky FL by jste se při aktuálních problémech dočkali až v modelovém roku 2023....

Tak jak tak koukám na tu situaci s díly, tak bych se nedivil, kdybych se dočkal až rok a půl od objednání, modelový rok 2023 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jak jste na tom momentálně s dodací lhůtou u objednaných Karoqů? Případně o kolik týdnů se vám doba dodání protahuje oproti době uvedené ve smlouvě?

Já v polovině ledna objednával Karoq Sportline s předpokladem dodání v polovině června, ale do dnešních dnů zatím nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jak jsem psal, objednával jsem Sportline koncem února - těsně před jeho zdražením. Asi před měsícem jsem to orientačně zjišťoval u prodejce a ten mi tvrdil, že auto je již zaplánované na začátek srpna (to ale asi nebude pravda, protože Škoda auto má od srpna celozávodní dovolenou). Ve smlouvě mám až konec listopadu, což je ještě hrozná doba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 7. 2021 na 21:43, Silencio napsal:

Zdravím,

jak jste na tom momentálně s dodací lhůtou u objednaných Karoqů? Případně o kolik týdnů se vám doba dodání protahuje oproti době uvedené ve smlouvě?

Já v polovině ledna objednával Karoq Sportline s předpokladem dodání v polovině června, ale do dnešních dnů zatím nic.

Zdravím,

objednané 18.2.2021, předpoklad dodání do 31.7.2021. Nakonec se podařilo dodání dříve a to 2.7.2021. Jedná se Karoq Sportline 1.5tsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Boleslavák napsal:

 

S tím, že facelift nebude tento rok bych si tak jistý nebyl.

Možné představení je jedna věc, reálné objednávky věc druhá - tzn. ne, letos to fakt nebude. Škoda Auto bude ráda, když dostane svým závazkům vůči lidem, kterým už několik měsíců dluží objednaný (a někdy i zaplacený) vůz. Aktuálně to zavání daleko většími problémy ŠA (a samozřejmě ne jen ŠA), než je v tisku prezentováno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, facelift mě aktuálně vůbec nezajímá, pro mě je největší tajemství, jestli se dočkám svého auta dříve jak za rok od objednání 😁 Ty čipy ještě budou problém pravděpodobně relativně dlouho, ale není divu, že se výrobci raději zaměřili na výpočetní techniku, kor když vím, jak se automobilky umí chovat ke svým dodavatelům 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 7. 2021 na 18:37, PureZakka1da napsal:

Manuál nebo automat? Já mám objednané taky 1.5 tsi v automatu, objednáno koncem ledna s předpokladem začátek až polovina srpna a auto nebylo před odstávkou ani v plánu výroby... 

Mám manuál. Automat jsem chtěl, ale již to nešlo změnit. Tak snad příště. Kolega má také objednaný Sportline v manuálu, auto je již vyrobené a odstavené z důvodu nedostatku čipů na stahování oken.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 7. 2021 na 16:43, PureZakka1da napsal:

Zajímavé, nemám nějaké předsudky, takže bych se nebál horšího zpracování z Bratislavy než z Kvasin, netuším, jak to mají tam s dovolenou, ale stejně jak říkáš, největší problém budou chipy a je asi vcelku jedno, jestli je to fabrika u nás nebo v Bratislavě... 

Dovolenka zacina v Bratislave od pondelka 2.8 a startuje sa az 16.8,ale Karoqu sa robi zalostne malo,iba 20 ks denne......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To ukončení objednávání Karoqa se zřejmě týká (zatím) jen vybraných trhů - střední Evropa, například ve francouzském konfigurátoru lze stále objednávat a to včetně Sportline verze, kterou u nás vyřadili už někdy v únoru. Holt náš trh není tak zajímavý a český a slovenský národ jsou pitomci, co si počkají :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...