Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

V 24. 8. 2021 na 23:12, zakka1da napsal:

Tak u mého Sportline změna z "termín neznámý" na "nepotvrzený termín 39-41 týden" ... tak jsem zvědavý do jaké míry je to je "držhubné" :D

To jsou hezké srozumitelné pojmy. Nevite někdo co znamenà  "skluz"? Je to auto už vyrobeno? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Na čem je největší marže, to trvá kratší dobu - trochu krutá realita, ale vzhledem k současné situaci celkem pochopitelná. Nezávidím těm, kteří měli v plánu kupovat auto tenhle nebo příští rok, za chvíli už ani nebude co vybírat z ojetin - viz. počty aut ve Škoda Plus. Za normální situace tam bylo k prodeji 6500 - 7000 aut, aktuálně je k prodeji "jen" cca 3250 aut....

Editováno: , autor: PetriCZECH
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak škodovka se tím ani nijak netají.

Prioritu má Enyaq a právě modely s vyšší marží. Trochu do toho nezapadá Kodiaq, ale po něm je stále vysoká poptávka tak už to nejspíš nedokážou zkrátit. 

Nicméně ty termíny jsou i tak orientační, v současné chvíli není schopen nikdo garantovat ani ty výše napsané. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále čekám na předváděčku Sportline, který měl být k odběru konec září..

v pátek jsem volal s prodejcem a nová auta (předváděčky na showroom) mu stále nedodali ... Realita je taková, že škodovka není schopná dodávat auta ani svým dealerům a na všechny modely (předváděčky) mu šoupli datum dodání...

Nově budou předváděčky né na 1/2 roku ale na rok...  To je prý nařízení plošný.. pro všechny..

Výrobu předváděčky Karoqa, má prý konkrétně šoupnutou postupně z 35 týdne na cca 42 týden.. ale pořád je to jenom odhad.. 

 

Jinak jak to šlo za sebou:

Někdy na konci května jsem si vybral a složil zálohu na předváděčku s odběrem konec září...

V první domluvě mi říkal, že jakmile bude mít náhradu, tak nám auto může vydat.. nejlepší odhad byl někdy konec srpna začátek září.. :-) To bylo ale hodně naivní.. (spíš ode mě vysněný.. :-D )

Pak se předání šouplo na konec září...

No a teď mi naštěstí slíbil, že i když nové auto mít nebude, že mi ho vydá do půlky října určitě.. že na nové čekat holt nebude.. (že domluva je domluva - což cením)

Takže se modlím aby to opravdu dodržel... a já ho už konečně měl.. protože to bude snad poslední model za ještě nějaké rozumné prachy... když to tak sleduji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednával jsem Sportline koncem února. Dle prodejce byl vyroben před třemi týdny a nyní čeká na dokončení. Vůbec z toho nejsem nadšený, ale prostě musím čekat :-(. Nadšený z toho ale nebyl ani samotný prodejce. Říkal, že jim dokončená auta chodí naprosto chaoticky. Nakonec ještě tajně doufám, abych se ho dočkal za stejnou cenu, za kterou jsem ho objednal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak snad byla sjednána objednávka za určitou finální cenu . Kdyby si ještě nastavovali cenu kvůli tomu ,že nejsou schopni to vyrobit v normální termín , to by byl už fakt bizár. 

Prodejce mi říkal ,že objednávka na jaře byla ještě za "rozumný" peníz. Pak bylo zdražení a FL bude zas úplně někde jinde... 

V 4. 10. 2021 na 13:10, Martab napsal:

pohled

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Clerfayt napsal:

Ale on to je bizár.Četl jsi nějakou smlouvu? Všude je možnost navýšení ceny uvedena.

Tak už teď je po slevě a jarním navýšeni a budoucí ceně FL Karoq minimálně rozdíl cca 200 tis. Kdyby šli po roce čekání s cenou nahoru, nikdy to neudělali ( měli jsme 4 auta) tak si to embečko můžou rovnou nechat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...