Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
V 6. 5. 2022 na 15:41, palev napsal:

Netusite prosim nekdo, pokud je v systemu u Skodovky u tydne dodani hvezdicka, co to znamena? Prodejce uplne nevedel... Diky


Mohu se zeptat, jestli jsi zjistil co ta hvězdička znamená? Taky by mě to zajímalo a nikde jsem to nezjistil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak auto dnes dorazilo k prodejci, původní termín byl rovněž 28-30. Týden nicméně dle informace od prodejce byl vyroben 11.06(Sobota). Škoda že to vyšlo tak že zrovna zítra odjíždím na dovolenou(tajně jsem doufál že už v novém 😔) no nic tak až za týden se potkáme 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a jsme ve finále... 

 

Sumarizace:

Objednáno: 22.12.2021

Odhad výroby: 28-30. týden

Vyroben: 11.06.2022

Předáno: 30.06.2022

 

Tak ti co se už také dočkali tak hodně šťastných km. a hlavně kolami dolů no a ti co ještě čekají tak ať vám to co nejrychleji uteče ;)

20220630_163332_resized.jpg

Editováno: , autor: alap99
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Značky jsem dostal 31.7. a teď už se blížím 1000km. Tak skutečně auto začali vyrábět cca  měsíc od objednávky a do půlky června bylo hotové. (většina dílů na autě má datumy z tohoto období. Jinak první postřehy a porovnání s VW, který jsem měl před tím. Má to méně těsnění okolo dveří a zadní dveře vyloženě špatně utěsněné. Jede to slušně, ale také to o něco více papá (to si snad po zajetí sedne. Provozní hmotnost je cca 1400kg (byl jsem na váze ve sběrném dvoře 🙂 ) , plus řidič a drobnosti , takže pohotovostní přesně 1500 kg . Auto trochu hlasitěji pípá na vše možné (Golf byl kultivovanější) než by se mi líbilo. Displej infotejmentu se docela dost hřeje a jsou tam i nějaké nelogičnosti. DCC v Praze na kostkách v režimu komfort funguje dobře i v porovnání s Golfem , kde jsem měl vzadu víceprvek a ten žehlil nerovnosti hodně dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...