Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

před 13 minutami, Catexcavator napsal:

To byla nadsázka s tou slevou, ale jak se zachová prodejce když přijde auto po termínu a já budu dělat ofuky?

Podle tabulky ani výroba není možná mezi 30 a 40 kt

No co by dělal, auto by si nechal a v ten samý den by ho prodal dalšímu v pořadí :t

 

Výrobní výluka není odstávka výroby.

Editováno: , autor: BirK
Citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Catexcavator napsal:

To byla nadsázka s tou slevou, ale jak se zachová prodejce když přijde auto po termínu a já budu dělat ofuky?

Podle tabulky ani výroba není možná mezi 30 a 40 kt

 

Ještě jednou si tu smlouvu precti. definice doby dodání tam je specikovaná (aspoň u mýáho prodejce, ale stejnou smlouvu jsem videl i u dalších) jako ze "vozidlo bude dodáno do doby XX ", kde XX je hodnota ze standardní tabulky "doba dodání" poskytnuté škodovkou. pak je tam ale dodoáno, že v případě speciální výbavy se může doba dodání prodloužit o … asi 24 - XX týdnů.

 

(a speciální výbavou je vybaveno prakticky jakékoli auto, i když jsi si tam naklikal třeba jenom "držák tabletu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, BirK napsal:

Pro zajímavost jsem taky projížděl dostupné vozy v programu Škoda+, ale hodně jich tam je s poznámkou, že k odběru budou až od data X (a to bylo většinou tak někdy koncem r. 2018, některé dokonce až 2019). Od svého prodejce vím, že jsou vždy vázaní nějakou minimální dobou, po kterou si auto musejí nechat pro účely předvádění a nesmějí ho prodat.

 

před 10 hodinami, Macik68 napsal:

No aby to nebylo tak, že prodejci nesmí prodat předváděčku, než dostanou z fabriky novou, na kterou taky čekaj. To bys totiž byl tam, kde seš :D

 

 Tak nějak to je - zpravidla je vázací doba předváděcího vozu minimálně půl roku, potom by mohlo jít do prodeje, ale zároveň by mělo být již k dispozici jiné stejného modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Catexcavator napsal:

Díky za odkaz na tabulku. Podle ní nemůže být moje auto vyrobeno ve 37 kt? To musím uhodit na prodejce, asi mě tahá za fusku? Podle tabulky nejdříve ve 40kt a to je po termínu i s ohledem na prodloužení dodání podle výbavy až o 8 týdnů! 

No to budu chtít slevu a nebo nebo zimní sadu kol.

 

V 37 KT se ti auto vyrobí (pokud máš 110 kW), ale nebude expedováno dealerovi, protože ŠA nemůže dát k vozidlu technický průkaz. Takže si pěkně počkáš (počkáme) :-) v případě MAN méně, v případě DSG více.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 hours ago, bojler said:

Zírám, jaké specifikace a za jaké peníze se prodávají v rámci Škoda Plus. Cifry přes 800 tis. nejsou výjimkou. A ta auta mizí velmi, velmi rychle.

Jo, je to tak. Maji tam kousky s celkem nesmyslnyma vybavama a drazsi, nez bych to koupil nove. Asi i takovi kupci se pohybuji na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, co je pro jednoho nesmyslná výbava, je pro druhého praktická a využitelná.

 

Na škoda plus se altuálně prodávají referentské auta, co jsem tak zahlídl a vesměs jsou to všechny Style+ s plno prvkama navíc. Člověk, který takové auto dostane k užití, bude těžko reprezentovat firmu ŠA s výbavou Active.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 hours ago, LukášCBR said:

To, co je pro jednoho nesmyslná výbava, je pro druhého praktická a využitelná.

 

Na škoda plus se altuálně prodávají referentské auta, co jsem tak zahlídl a vesměs jsou to všechny Style+ s plno prvkama navíc. Člověk, který takové auto dostane k užití, bude těžko reprezentovat firmu ŠA s výbavou Active.

 

No, taky jsem se tam podival a ono je to trochu jinak. Ty auta jsou nazyvana referencni, referentske jsem tam nevidel, i kdyz tam mozna take jsou. A referencni = predvadecka. Ono taky auto, co bylo vyrobeno vloni v srpnu / zari a ma najelo kolem 500 km, nejspis moc nejezdilo a asi stalo na prodejne. A predvadecka se konfiguruje jinak nez auto na prodej koncovemu zakazniku - navesi se tam ruzne veci, v konfiguraci jakou by si nejspis nikdo neobjednal - to auto si na sebe vydela jinak, nez pri koncovem prodeji. Na tech konfiguracich je to videt, jsou tam hodne casto Cratery, topeni, elektricka sedadla, elektricke zadni viko, panorama, skibox a podobne. Tohle je prakticke a vyuzitelne pro koncoveho zakaznika? Spis pro prodejce a tady to smysl dava. Ovsem chtit za takhle preplacane a skoro rok stare auto listovku -10%, co je docala odvaha. Velky kus zaruky je pryc, jde o jedny z prvnich dodanych aut, nic

 

On 6/20/2018 at 10:23 AM, BirK said:

Vítej v klubu :)

 

Můžu se mimochodem zeptat, co za termín je 54 KT? :t

krome okamziteho dodani se jako vyhodne nenabizi. Tady je treba si uvedomit, ze kdyz ty auta objednavali, tak netusili, jaky zajem o ne bude a ze se na ne bude tak dklouho cekat a proda se v podstate vsechno co bude, tak tam naplacali co se dalo. Myslim, ze dneska by to konfigurovali taky jinak.

A k tomu reprezentovani SA - to je opravdu mysleno vazne, ze nekdo bude reprezentovat Skodu pomoci Karoku? Auta, ktere jde z Rapida? A kdyz bude mit Active (ktera, jen tak mimochodem, jeste neexistuje), tak to nepujde? To je vtip, ne? :-) Reprezentacni, referentsko referencni Karoq. To je dobre, to by melo jit nekam do reklamy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2018 na 11:36, Frozzy napsal:

No, taky jsem se tam podival a ono je to trochu jinak. Ty auta jsou nazyvana referencni, referentske jsem tam nevidel, i kdyz tam mozna take jsou. A referencni = predvadecka. Ono taky auto, co bylo vyrobeno vloni v srpnu / zari a ma najelo kolem 500 km, nejspis moc nejezdilo a asi stalo na prodejne. A predvadecka se konfiguruje jinak nez auto na prodej koncovemu zakazniku

 

Na prodejnu se nic podobneho neobjednava. Auto by bylo neprodejne, protoze s takovou vybavou bude chtit zakaznik specifikaci, barvu a interier na miru. Podobne vybavenych aut z pocatku vyroby je vzdy hodne a mohou mit vselijaky puvod. Muze se jednat o auto z novinarskych prezentaci, skoleni, predstaveni vozu atd. atd.

 

O tom, ze by byl velky kus zaruky pryc, o tom lze uspesne pochybovat. Karok se na trhu jeste ani neohral a auta z Boleslavi maji v ramci Skoda Plus zaruku na 5 let.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky,   hurá mám auto a musím říct  že jsem nadšený, je to pěkné a  tedˇ musí ukázat čas a najeté kilometry jak se "KAROTKA" osvědčí. Objednáno v říjnu / 2017 , 1,5 TSI, Style,  manuál, digi štít, sportovní sedadla.

 

čekatelům přeji hodně trpělivosti a štěstí  Optik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Optik napsal:

Ahoj lidičky,   hurá mám auto a musím říct  že jsem nadšený, je to pěkné a  tedˇ musí ukázat čas a najeté kilometry jak se "KAROTKA" osvědčí. Objednáno v říjnu / 2017 , 1,5 TSI, Style,  manuál, digi štít, sportovní sedadla.

 

čekatelům přeji hodně trpělivosti a štěstí  Optik

Tak blahopřeji! Tichá závist:D.

Hoď nějaké foto , ať se mi čekatelé :wallbash: taky pokocháme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady se jen potvrzují moje informace https://auto.idnes.cz/nedc-wltp-emise-0gq-/automoto.aspx?c=A180708_144512_automoto_Fdv , ale podle škodovky je to krátkodobé umístění vozů někde na parkovištích... Tak zákazníku pěkně čekej až my si to dáme dohromady... 

Ale měl bych jeden dotaz nevíte někdo jestli bude mít MR2019 už filtr pevných částic 1.5 TSI ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...