Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

V 18. 2. 2018 na 16:30, Optik napsal:

v říjnu 2017  jsem si objednal Karoq 1,5, TSI manuál  s tím, že auto bude v březnu 2018 na prodejně  a teď mi prodejce sdělil, že auto bude ve 44 KT 2018. Nevíte někdo jak to v té Škodovce funguje. Mně  připadá, že  si ze zákazníků dělají legraci.

Příště si dej pozor, v jaké sekci zakládáš téma, jinak se ti může stát, že bude bez předchozího varování smazáno. Dodržuj tedy pravidla fora. Téma přesunuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čtu příspěvky, nešlo mi o to, vyvolat paniku, ale zjistit jaké jsou zkušenosti s dodáním aut.  Budu doufat, že se auto  dostaví brzy  a bude sloužit dle recenzí.

Zajímá mne také jak jsou ti, kdo auto již mají doma , jaká je jejich spokojenost????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, cilda1 said:

Dostal jsem zprávu od prodejce,že jsem posunut na 13 kt

 

Vypada ze dodavatel nestihl dodat digi panely. Mozna jen ŠA nepocitala s takovym zajmem. Jestli to u tebe dela +7t, tak to neni zadna tragedie... podivej jak dopadli ti co chteji Alcantaru... ti budou cekat jeste dele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne, to uz psal @RadimX11...

Spekulativni otazkou je duvoud (podcenili zajem, problem s dodavkama protoze vyrobci vybuchla tovarna...) a hlavne jestli uz je problem vyresen a tedka digi panely bude vyrobce v dostatecnem mnozstvi dodavat a neceka nas dalsi odklad

 

viz podobny pripad z lonska

 

 

Požár českého výrobce plastových součástek do interiérů automobilů způsobil nemalé problémy automobilce Volkswagen. Ta aktuálně hledá v severním Německu 20 tisíc parkovacích míst pro téměř hotové vozy Passat, které nemůže dodat na trh. Chybí jim totiž dvířka do odkládací schránky u spolujezdce. Problémy s největší pravděpodobností způsobil lednový požár haly společnosti RAI Most.

Zdroj: https://ekonomika.idnes.cz/vw-ma-problemy-kvuli-pozaru-v-cesku-d66-/ekoakcie.aspx?c=A170215_190530_ekoakcie_ozr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska u jiného prodejce (kde jsme měli na opravu auto po návštěve kuny)  bylo řečeno že se prodlužují termíny a hlavně u vozů kde se dodává digi štít.Tam jde vůz automaticky na konec řady.Tak a já třikrát doplňoval výbavu. Tak snad mě můj prodejce včera jen nechtěl naštvat , proto řekl že se mě termín neposouvá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štít jsem taky doobjednával 15.12.17 a  první termín potvrzený  6kt(ale jak už jsem  psal...) a teď předběžný13 kt  , prodejce  mi slíbil že mě bude upřednostňovat .Musím potvrdit férové jednání z jeho strany.:D

Tak držím nám všem palce ať nečekáme moc dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, cilda1 said:

prodejce  mi slíbil že mě bude upřednostňovat

To muze, ale maximalne ve svych objednavkach...

 

1 hour ago, titino said:

Auto objednáno 22.10 a v saloně převzato 5.1. nutno dodat bez digi štítu a 2Litr TDI 

S TDI motorama neni problem 1.5TSI Style + digi panel, to je nedostastkove zbozi :-(

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to teď ale bude o tom, kdo je přednější a kdo NE. To asi nebude dobré když  se budeme  u našich prodejců předbíhat. No uvidíme, třeba Škodovka něco vymyslí  a třeba obstará dalšího dodavatele.

Editováno: , autor: Optik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...