Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

Tohle bude asi off-topic, ale to jsou tu tak poslední dvě strany. 

Mně osobně vůbec nevadí dodací lhůta jako taková, věděl jsem o ní předem, souhlasil jsem s ní. 
Chápu i to, proč je tak velká, že občas příjde nečekaná restrikce, ...

S tímhle nemám žádný problém. 

Ale to, že celý proces je jak z minulého tisíciletí, kdy jediný způsob jak se dostat k jakékoliv informaci je otravovat dealera osobně, 
4 týdny před výrobou není auto ani zaplánované do výroby, pár dní před předáním vozu dealer netuší, kdy k němu auto přijede.
Oficiálně mi nikdo nenasdílel ani MY2019 dokument, takže nebýt toho, že procházím UK škoda fóra bych ani netušil co dostanu za auto.
To prostě nepochopím.
 

Nákup u škody má úplně nejhorší servis se kterým jsem se kdy kde setkal,
jakýkoliv eshop který si někdo otevře v bytě v paneláku, je podstatně více pro-zákaznický,
minimálně pošlou e-mail pokud se do @#$)@! změní stav objednávky.

 

Editováno: , autor: cvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Tragedie_v_JZD napsal:

1. pololetí 2019? ale jo .. to stihnou. proč by nestihli . .Budeš ho mít imho podstatně dřív.

 

Prodejce mi tvrdí, že nyní nemůže vědět týden, kdy se příští rok bude auto vyrábět. Ani orientačně (mluví jen o "1. pololetí"). Prý to tam uvidí až někdy v lednu. Je to možné nebo mi kecá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak rikas, zalezi i na dealerovi.

Ja treba bral posledni 3 auta a dealer se o me vzdy dobre staral. Terminy dodrzel, jakmile bylo auto zaplanovano, tak me hodil email, nad ramec povinnosti me vypsal prihlasovaci formular pro dopravku, navic dopravka sidli hned vedle salonu, tak abych to nemusel obchazet, tak me provedl pres areal a usetril cas (ano, blbost, ale potesi).

Na auto jsem cekal 7m, 2x zmenil objednavku (behem prvni 2 tydnu), kdyz jsem menil objednavku po druhe, tak uz me bylo trapne ze otravuji

 

SA by mela asi casteji delat mystery shopping a pokud dealerstvi vykazuje nedostatky tak spolupraci ukoncit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem nastesti nemel takovy problemy s dodanim, nicmene dobre chapu lidi, kteri cekaji a termin vyroby se jim porad prodluzuje, aniz by kdokoliv dokazal rici presne datum dodani. to je velky problem a maslo na hlave ma v tom pripade Skoda Auto.Verim, ze interne pouzivaji planovaci nastroje, kde jsou presne videt data jednotlivych kroku, od objednani, zalistovani, vyrobniho procesu, dopravy na prodejnu atd atd... toto by do urcite miry melo byt zpristupneno zakaznikovi.

A nechapu, ze v roce 2018 clovek musi vsechny informace tahat z prodejce a nahanet ho. to je fakt pravek. 

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 9. 2018 na 22:02, pejvlik napsal:

s těmi dobami dodání je to zajímavé. Na Briskoda u posledních příspěvků "Delivery times" píšou, že auta objednaná v červenci jdou do výroby teď v září. Takže to vypadá, že ŠA má pro CZ trh nižší prioritu dodávek než např. pro UK trh. Když člověk listuje v tom vlákně, tak se nestačí divit jejich dobám dodání, když tady lidi čekají klidně rok. Navíc tam mají portál trackmyskoda.co.uk, kde je běžně možné online zjistit stav objednávky (teď co to píšu teda dočasně offline :-) ). O tom si tady můžeme asi nechat zdát.

Já to říkám pořád, že na nás ser..:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Lukas P napsal:

Podle tabulky měli do 37 kt výrobní výluku bez možnosti distribuce (Homologace). Teď je 38 kt, tak doufám, že už to začnou valit zákazníkům a aut se dočkáme co nejdříve.

Já  už mám auto od minulého týdne u dealera. V pátek převzetí. MR 2019. A co jsem měl informace tak expedovat se začalo začátek 37 kt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 minutes ago, Pavel Novotný said:

Já  už mám auto od minulého týdne u dealera. V pátek převzetí. MR 2019. A co jsem měl informace tak expedovat se začalo začátek 37 kt.

Tak tím lépe. Mě dealer oznámil, že je vše stále beze změny, auto vyrobeno, ale zatím nefakturováno, tak mi není schopný říct, kdy ho budou mít naskladněno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dočkal i já. Právě mi v poště přistál email od prodejce, že v úterý 25.9. bude auto k převzetí. 
Karog 1.5 TSi man, Style, červená metalíza, digi. panel, kola Ratikon, VarioFlex, Line assist,Light assist, čtení značek, tažné zařízení.
Objednáno: 4KT, vyrobeno: 35KT, dodáno: 39KT.
Jdeme s rodinou otevřít dlouho schovávané šampaňské a všem co čekají, přeji brzké dodání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé čekatelé, po osmi měsících jsem se dočkal i já a můj Karoq 1.5 TSI MAN Style je doma. Přeji všem ať už je to čekání jen kratší a jak jsem zde již psal, pevně věřím, že užívání vozu bude o mnoho lepší než jeho dodání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nakoniec to take rychle nebude:) Auto vyrobene 13.9,taktiez stav k expedovaniu ale po kontaktovani dealera som dostal odpoved  "po uvolneni WLTP nieje mozne hned expedovat,Uz je uvolnene pre expediciu, ale treba pockat, uvolnenych vozidiel je velmi vela na roznych plochach"  takze neviem ci sa bavime o dnoch ci tyzdnoch...niekto nejake skusenosti ako to uvolnuju a ci sa to snazia expedovat systemom skor vyrobene skor expedovane? lebo z prispevkov vyssie vidim ze niekto ho mal na odovzdanie do dvoch tyzdnov od vyroby a niekto do 4 tyzdnov...

 

 

Editováno: , autor: Jaros02
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspon ze rozvazaju aj vikendy ak je to tak...

1 hour ago, Josef Síkora said:

Moje auto bylo dodáno týden po uvolnění. Stálo někde v okolí Kvasin. I dnes jsem viděl na cestách kamióny plné Karoqů. Rozváží jak mohou....

ak rozvazaju aj vikendy tak snaha sa ceni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...