Přejít na obsah

Karoq dodací lhůta


Optik

Doporučené příspěvky

On 11/14/2018 at 2:43 PM, dave_m said:

Ahoj,

já objednal 1.5TSI, DSG, béžová, Tritony, tažné, vario, digi panel 44KT/18 (přesně 1. 11.) a předběžně mi řekl 26-28KT/19. Prý se může po novém roce dodání zkrátit. Co jsem ještě zjistil, že se bude béžová dělat do 28KT/19 (nevím, jestli včetně), tak bych byl rád, kdybych ji nemusel měnit :-)

Ahoj,

abych zakončil tento příběh, auto jsme si včera převzali. Vyrobeno 20KT, 21.5. u dealera, 27.5. doma. Zatím jede plynule, ťuk ťuk :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Objednáno 1.července, začít vyrábět se má v 34. týdnu, k předání vozidla by podle prodejce mělo dojít v polovině nebo koncem září. Vypadá to zatím velice dobře, zvláště když je v tomto období celozávodní dvoutýdenní dovolená. Předchozí auto jsem měl Octávii, kterou jsem novou kupoval již před 14. lety. Po celou dobu jsem neměl žádnou vážnější závadu tak snad i tentokrát budu mít štěstí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Zbyněk L. napsal:

Objednáno 1.července, začít vyrábět se má v 34. týdnu, k předání vozidla by podle prodejce mělo dojít v polovině nebo koncem září. Vypadá to zatím velice dobře, zvláště když je v tomto období celozávodní dvoutýdenní dovolená. Předchozí auto jsem měl Octávii, kterou jsem novou kupoval již před 14. lety. Po celou dobu jsem neměl žádnou vážnější závadu tak snad i tentokrát budu mít štěstí. 

Tak to mas super, ak to klapne tak to bude slusne rychle dodanie auticka. Inak tiez mam cely zivot skodovky a som stale spokojny. Momentalne mam superb 2 a ziaden vazny problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem zjištoval "rodinný balíček převzetí vozidla". Zavolal jsem na infolinku Škoda kde mi řekli že dotaz musím položit mailem. Nedalo mi to, zavolal jsem do muzea kde jsem dostal kontakt na člověka co to má pod palcem. Ten pravil že závod si mohu prohlédnout kdykoli jakkoli že k tomu nepotřebuji auto a že převzetí musí objednat dealer a že mu to je vyfakturováno. Zeptal jsem se tedy delera zda by to mohl objednat a dealer pravil že jedině v tom případě když si to jako službu zaplatím, jinak smolík. No ptáčka už lapli, tak co, že.

 

Editováno: , autor: gabuliatko
oprava překlepu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...