Jump to content

Karoq dodací lhůta

Optik

Recommended Posts

Posted (edited)

Predajca mi dnes povedal, ze karoq (TSI) sa bude vyrabat buduci tyzden cize este trochu lepsie ako povodny plan. Potvrdil mi aj, ze zatial tam nepisu, ze by nieco malo chybat (360 kamera alebo 10" virtual kokpit)

Edited by Kamahl

Zdar, je tady někdo z čekatelů, co měli předběžný termín zaplánování do výroby někde mezi 28-30. týden a mají už nějakou aktualizaci a stanoven konkrétní týden z tohoto rozpětí, nebo posun/opoždění?

• 2 weeks later...
V 6. 5. 2022 na 15:41, palev napsal:

Netusite prosim nekdo, pokud je v systemu u Skodovky u tydne dodani hvezdicka, co to znamena? Prodejce uplne nevedel... Diky

Mohu se zeptat, jestli jsi zjistil co ta hvězdička znamená? Taky by mě to zajímalo a nikde jsem to nezjistil. 

Nikdo nic nevi… ja si myslim, ze je to oznaceni stavu pred zmenou, protoze pote se mi posunul termin dodani k lepsimu. Tenhle tyden se vyrabi, jsem zvedavy, jak dlouho bude trvat dodani na prodejnu a predani po vyrobe…

• Like 1
  • Thanks 1

• 2 weeks later...
V 18. 6. 2022 na 19:15, palev napsal:

Tak mam auto na prodejne. Nejprve tyden 28-30. Nasledne 23 tyden, to byl skutecne vyroben a do tydne byl na prodejne. Predani  asi v patek

no ja taky nejprve 28-30 tyden a ted mi volali že je vyrobene a snad tento tyden bude na prodejně

Tak auto dnes dorazilo k prodejci, původní termín byl rovněž 28-30. Týden nicméně dle informace od prodejce byl vyroben 11.06(Sobota). Škoda že to vyšlo tak že zrovna zítra odjíždím na dovolenou(tajně jsem doufál že už v novém 😔) no nic tak až za týden se potkáme 😀

Tak a jsme ve finále... 

Sumarizace:

Objednáno: 22.12.2021

Odhad výroby: 28-30. týden

Vyroben: 11.06.2022

Předáno: 30.06.2022

Tak ti co se už také dočkali tak hodně šťastných km. a hlavně kolami dolů no a ti co ještě čekají tak ať vám to co nejrychleji uteče ;)

20220630_163332_resized.jpg

Edited by alap99
  • Upvote 4