Přejít na obsah

Rezerva / sada na opravu defektu


TomS9

Doporučené příspěvky

Nazdar, 

mám vo svojej O III (2014) sadu na opravu defektu. Zaujíma ma, či sa do nich dávali aj klasické rezervy, teda aj tá forma v kufri či je iná. Ak áno, tak či by mi to sadlo do tej mojej. Pretože tie sady sú nanič a radšej by som so sebou vozil plnohodnotnú rezervu.

Má s tým niekto skúsenosť ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si to celé zle pochopil, tak kľud. Vôbec nemyslím toto.

V kufri mám formu, do ktorej koleso nedám (obrázok dole). Pýtam sa či sa robia aj O III, už s rezervou v kufri, a teda aj inou formou.

 

 

dc892d07a5db26b761fee12c59af350e.jpg

Editováno: , autor: TomS9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Aleš_BX napsal:

ale já jsem ti odpověděl... Jen jsem ti dal prostor na přemyšlení, což asi byla chyba, nebo že by jazyková bariera...?

Sory, ale to stafa mi odpovedal, za čo mu ďakujem.

 

 Ty si "odpovedal" dvoma blbými otázkami. Mimochodom na tých stránkach som to nikde nenašiel, preto som došiel sem. Neviem čo máš, za problém, normálne slušne som sa sem prišiel poradiť.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

...Aleša nerieš, ten je síce sčítaný a vedomostne dostatočne vybavený, ale čo sa empatie týka, tam to škrípe... A potom to jeho odvolávanie sa na jazykovú bariéru je už fakt trápne.

Inak vie dobre poradiť, ak sa človek "správne" opýta.....


AMEN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, stafa napsal:

Nemáš za čo.

 

Aleša nerieš, ten je síce sčítaný a vedomostne dostatočne vybavený, ale čo sa empatie týka, tam to škrípe... A potom to jeho odvolávanie sa na jazykovú bariéru je už fakt trápne.

Inak vie dobre poradiť, ak sa človek "správne" opýta.

 

Zrejme ťa zaujíma, či môžeš auto dovybaviť rezervou, prípadne aká veľkosť a typ je pre teba vhodný... Nuž, s týmto ti ja neporadím, bude to závisieť od priemeru a výšky vaničky...

Rezervu si už dopasujem. Teraz ma už len zaujíma či sa dá vôbec kúpiť tá forma polystyrénová pod rezervu. Na stránke škodadielov som to nikde nenašiel.

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, stafa napsal:

A ide tam nejaká polystyrénová forma? Mám pocit, že len vyhodíš to čo tam máš teraz a do vaničky vložíš rezervu...

Tak to mi vôbec nenapadlo..zdá sa mi to byť dosť veľký priestor potom, ale pozriem sa na to. Zatiaľ ozaj vďaka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...