Přejít na obsah

Bi-Xenony


luban

Doporučené příspěvky

A já bych měl hned jeden dotaz. Přítelkyně má Bi-Xenony na FL modelu a trochu mi zarazil takový tmavý flek v pravém světelném kuželu (viz šipka na obrázku). Je to normální, nebo je to závada? Auto máme týden a ten flek je tam od začátku, takže zvažuji navštívení servisu s reklamací, ale chci se ujistit, že je to závada a né normální stav.

Xenony_Rapid.jpg

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem do toho světla a nic jsem tam neviděl, asi to bude něco přímo na výbojce. Budu to reklamovat.

EDIT: Tak jsem byl v servisu, bude to na reklamaci. Teď jedu na hory, jsem objednán do servisu na 5.3. tak dám potom report jak to dopadlo.

Editováno: , autor: luban
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...
V 25. 3. 2018 na 23:20, Qual napsal:

Neví někdo, jestli se dá nakódovat, aby LED proužek pomalu "naběhl" do plného svitu po vypnutí blinkru, jako to má třeba Sup?

určitě nedá,  celý světlovod nasvětluje jedna  nebo dvě diody.  Z jedné nebo druhé strany. Takže  to není možné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2018 na 19:30, Qual napsal:

Ano, myslel jsem zvýšování intenzity celého pásku. Nemyslím tím tedy z jedné strany na druhou, jako to mají nové Audi.

 

jaj tak to se omlouvám, myslel sem  že mluvíš o sweepu.  Mno pokud tam je řízeni těch ledek co jsou na  jedné straně toho světlovodu pomocí PWM tak by to šlo postupně rožnout. Nicméně PWM je celkem drahá věc a rapid je levnější auto a z funkčního hlediska k tomu není důvod. Takže to podle mě doprogramovat nepůjde, protože tam k tomu pravděpodobně bude chybět právě ta PWMka což je kus hardwaru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...