Přejít na obsah

Předělání zabezpečení u Š. Superb II


marpa

Doporučené příspěvky

Ahoj, měl bych dotaz ohledně orientační ceny servisních prací na Škodě Superb II.

Narazil jsem na několik těchto aut různě po dražbách (finanční úřady) s tím, že u auta nejsou klíčky ani techničák. Pokud bych dražbu vyhrál, dostanu jen potvrzení o příklepu jako jediný doklad, a potom by bylo na mě, co s autem dál. 

Aby bylo auto použitelné, potřeboval bych poté vyměnit kompletně zabezpečení (dveřní zámky + defend lock) a vydat nově velký TP. Tušíte někdo, kolik by to mohlo stát? Pomůže případně servis i se zajištěním nového velkého TP (asi na základě evidenční kontroly)?

 

Předem děkuji za pomoc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 2. 2018 na 18:30, marpa napsal:

Aby bylo auto použitelné, potřeboval bych poté vyměnit kompletně zabezpečení (dveřní zámky + defend lock) a vydat nově velký TP. Tušíte někdo, kolik by to mohlo stát? Pomůže případně servis i se zajištěním nového velkého TP (asi na základě evidenční kontroly)?

očividně jdeš do něčeho o čem vůbec nic nevíš. Auto nemusí být vůbec přihlášené, tím pádem může být získání velkého techničáku neřešitelným problémem.

Nejvíce však záleží, jak dlouho auto stálo - pokud to bylo rok a více, pravděpodobně budeš muset vyměnit gumy (budou šišaté), zgenerálkovat brzdy (budou zarezlé), kompletně vyčistiti palivový systém (určitě před tím nestartovat - zdegradovaná biosložka je prevít a rozkládá se už po třech měsících).

Auto bylo zabaveno někomu, kdo moc dobře věděl, že o něj přijde = nevíš, co mu udělal.

Podle mě tahle auta nejsou pro laiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , děkuji všem za příspěvky. Zvlášť Wittmannovi, který mě přesvědčil o riziku takové koupě. Neplatič nemá zájem prodat auto ve slušném stavu, když je k tomu donucen exekucí. K autu nejsou klíčky ani TP i přes příkaz exekutora.

Ještě jednou díky a přeji mnoho kilometrů bez nehod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...