Přejít na obsah

Dodělání LED DRL do halogenu


tecki

Doporučené příspěvky

Nemal niekto rozobrate nejake poskodene predne xenonove svetlo s LED pasikom? Ci by sa nedal LED pasik pouzit do halogénového svetla, zda sa mi, ze predne sklo svetla je rozoberatelne... Ak je mozne vymenit samotne sklo svetla, je potom mozny aj pristup k LED pasiku...Neskusal uz niekto take nieco? :kol-28:  Vrta mi to v hlave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, to je zaujimave tiez, len neviem ci by sa na tom dala upravit dlzka tak, aby to vypadalo jak original...Ale i tak to chce najskor asi rozobrat nejake svetlo a zistit, co a ako by sa dalo s tym poriesit... Ak sa najde niekto, bolo by to fajn, ak nie, asi budem musiet byt prvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, to je zaujimave tiez, len neviem ci by sa na tom dala upravit dlzka tak, aby to vypadalo jak original...Ale i tak to chce najskor asi rozobrat nejake svetlo a zistit, co a ako by sa dalo s tym poriesit... Ak sa najde niekto, bolo by to fajn, ak nie, asi budem musiet byt prvy...

 

daj do googlu:

navod-led-denni-sviceni-pro-octavia-2-vzhled-octavia-3

 

niekto to uz riesil na OII (je to na inom fore)

 

keby si to zvladol,som prvy zaujemca :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

světla pěkná, ale živit se nehomologovanými úpravami vozidel asi nemá předpoklad dlouhodobého zajištění.... Mě by se také líbilo spousta úprav, ale raději využiji možnosti úpravy funkce pomocí kódování, to lze případně vrátit zpět. Takto abys měl v záloze originální světla na výměnu v případě potíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím, nikde jsem takové téma nenašel, tak přidávám foto jak vypadá octavia III s halogenovými světlomety s dodělaným LED DRL i s funkcí blinkru.. podotýkám, že bez rozlepení světel:) ale montáž cca tak na 3h a to nepočítam sundání nárazníku, kterému se bohužel jak jistě víte nevyhnete..  ( poždeji mohu přidat víc foto) 

 

Screenshot_20180222-080343.png

Editováno: , autor: fanos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravíčko,

dostal jsem z bixenonu (řed FL) ten "LED" modul s chladičem, při zapojení pouze led diody(bez jednotky pro LED) se chladič nahřeje po cca 5minutách tak , že na něm nelze udržet prst, nedalo mi to a tak jsem tedy zklusil co to vydrží, po cca 8 minutách bylo již světlo namodralé a posléze se již přehřálo a nesvítilo. Na tomto modulu kde je na chladiči  umístěna led dioda , je ještě připevněn tištěný spoj s  3pin. konektorem pro řj led svícení. Jak je tedy ve vozidle regulovaná teplota této diody? Napadlo mě jedině ,že by řj regulovata proud..

 

Foto modulu:

 

IMG_20180311_154430.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
On 2/22/2018 at 8:06 AM, fanos said:

Zdravím, nikde jsem takové téma nenašel, tak přidávám foto jak vypadá octavia III s halogenovými světlomety s dodělaným LED DRL i s funkcí blinkru.. podotýkám, že bez rozlepení světel:) ale montáž cca tak na 3h a to nepočítam sundání nárazníku, kterému se bohužel jak jistě víte nevyhnete..  ( poždeji mohu přidat víc foto) 

 

Screenshot_20180222-080343.png

Ahoj, nemohl by jsi zaslat podrobnejsi info jak jsi dodělal DRL? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...