Přejít na obsah

Zadní kamera


chobott

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Aktualni info

 

prehral jsem jednotku 10 - PDC

 

Puvodni

1ST919475

HW:003 SW:0005

preflesovano na

1S0919475B

HW:003 SW:0013

 

je potreba jeste prehodit kodovani

jednotka 1S0 919 475 ma Byte 2, bit 0 => 1 = Skoda SK120 (3K)

 

jednotka 1S0 919 475 B  kodovani viz obrazek

 

pro Citigo tedy napriklad kodovani "10800A" bez kamery a "30800A" s kamerou

 

 

 

PDC.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus minus sezenes 1S0035869B tedy model s DAB 2000-2500,- bud ebay nemecko nebo allegro.pl

Az to cele rozchodim udelam soupis materialu s cenama.

Jinak to upi radio bylo uz nakodovano na kameru takze to je z auta ktere kameru melo :) obrazek je z pripojene origos kamery pujcene od Ales_BX jeste me prijde cinska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Trosku porodni bolesti ale uz se na tom maká..

 

Trosku problem s rozmerem, čínan sice pise ze je to na Citigo ale neni, jak je videt na obrazku je tam kamera delsi a uzsi, tu delku jsem zbrousil a urezal pilkou, rozhodl jsem se zbrousit kameru nez naraznik kdybych chtel vratit svetlo.

 

nar3.thumb.png.37f940dbfd5dc819a88f2a52979466e0.png

 

Druhy problem je, ze osvetleni neni na konektoru ale na kabelu je rovnou zarovka takze jsem koupil dvoupinove venkovni konektory a udelal tam navic konektor.

kam1.thumb.jpg.0229ee318f133e5a3746f86a37da7022.jpgkam2.thumb.jpg.2c5a0de94c5c093de014bef641c2e70b.jpg

 

 

Napajeni LEDky ktera je na SPZ se jen nakonektoruje, a musi se ke kamere natahnout Koax a napajeni kamery, to se napojeni na Zem a +12V ze zarovky zpátečky ve svetle....

 

pro ilustraci pouzity material

 

1) pouzita Kamera zde, cena zhruba 28USD

2) konektory Fakra tak aby to vypadalo profi zde, shop SuperBat doporucuji beru pravidelne

3) koax kablik ke kamere staci koax RG174 5-6m třeba zde

4) pak nějaké piny do svorkovnic a svorkovnice

 

 

Ve vysledku je tento navod vhodny jak pro origo radio pak i pro ruzne dalsi.... do narazniku se nevrta takze se da vse vratit

nar1.png

nar2.png

Editováno: , autor: chobott
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj @Aleš_BX v tvem pripade prehrat FW v radiu nebo vymena za 1S0 model, nevyhodovu je ze pri startu se zobrazi VW logo, nebo dalsi varianty jako je Jeans, Beats, Rline

 

dokud ŠA neuvolni ofiko FW pro Citigo s kamerou pak jina volba neni...predpoklad je, ze FW pak zase prehrajes zpet...

 

@DYXiCZ uz jezdi s takovym radiem i kdyz zatim kameru nema :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Aleš_BX jenže ten koax na kameře chráničkou neprotahuješ, ten ten společně s protikoncem zasadí do pěnové výztuhy nárazníku. Koax co je na kabelu do rádia však chráničkou neprotáheš kvůli velikosti, proto @chobott říká že se musí koupit koax s konektorem jen na jedné straně (radio) a druhej konektor (protikus na kameru) se musí nakrimpovat až na autě jako poslední :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemel jsem jsem rozdelaneho superba ale u nej ten kabel zrejme protahujes jen gumovou pruchodkou do narazniku.

U Citigo mas v podbehu husi krk chranicku ktera je dost uzka. Ja tam dostal koax ten tenci a dva dratky 0.5mm jen tak tak...

Se jeste podivam ale pokud je to na LTE mel by mit ruzovou Fakru....a pak preci Superb ma 2 LTE anteny ze by se taham koax zvlast....2x....hmmm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...