Přejít na obsah

Side assist - funkcia nie je k dispozícii


gabbi

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Me stve jina vec po pripojeni voziku napise deaktivuji asistent mrtveho uhlu a vyparkovani ...ale po odpojeni voziku se znovu samy nezapnou ...musis je rucne zapnout po kazdem odpojeni voziku ....a nedela to je  SIII i karog 

Jde o to ze se automaticky divas do zrcatek zda neblikne ze tam mas auto a pritom mas asistent odpojeny ...zatim jsem nenasel nikoho kdo by to nastavil tak ze by sa po odpojeni voziku znovu asistenty samy zaply 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Ahoj

Prosím jak ste vyřešily problém se side assist? Dnes jsem vyzvedl auto ze servisu kde měnily světla  plus nějaké další věci na zaruku a stim měly opravit side assist který byl nedostupný,ale teď z nabídky v menu zmizel úplně jak z maxidotu tak z Amundsenu.

Jedná se teda o kodiaq ,ale v tématu o kodiaqu jsem nic nenašel

Jinak samozřejmě zavolám do servisu, ale abych aspoň věděl o co jde.

Moc díky za odpovědi

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, četl jsem o funkci Side assist a nějak to stejně nepobírám. Jedu v pravém pruhu na dálnici. V levém se blíží auto, rozsvítí se na zpětném zrcátku oranžová dioda (blind spot detect). Pokud dám blinkr, dioda začne blikat a pokud budu chtít i přesto otočit volantem doleva, tak mě to nepustí nebo začne vibrovat volant nebo tak něco? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...