Přejít na obsah

Plechové klepání při jízdě po nerovnosti


navabaca

Doporučené příspěvky

Máte prosím někdo zkušenost s plechovým zvukem při jízdě po nerovnosti, pravděpodobně od prostoru dveří? S 3D Citigo jsem jel pomalu do prudkého kopce po velmi nerovné staré dlažbě a několikrát se ozvalo klepání, jako kdyby do sebe narážel plech (kov), asi jako když špatně dovřete dveře, ale byly zavřené dobře. Připadlo mi, že zvuk se ozývá z obou stran vozu.
Pokud někdo z vás tuhle zkušenost má, měl by i radu, jakou úpravou je možné tomuto zvuku zabránit?

 

Díky.

 

PS: Dal jsem to do sekce Interiér, protože zvuk slyším uvnitř. :-) Za případné špatné vložení se omlouvám.

Editováno: , autor: navabaca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jsou špatně dolícované dveře, 3dv. model na toto trošek trpí. Tím že jsou hůř slícované pak naráží zámek o skobu a dole ten plech co zajíždí do kastle drncá o kastli. Ty vybrace se pak dále šíří do okna a lehounce rezonuje, což jen dokresluje ten plechovej zvuk :) Nech si přelícovat celé auto a bude to dobré :) Taky jsem si ho přelícoval a mám od veškerého drncání klid (já si tedy lícoval sám, dělám to i v práci) :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...