Přejít na obsah

SWING a bluetooth


Doporučené příspěvky

Zdravím, mám tento problém:

Kúpil som jazdenú Fabiu II (2012) Ambiente , a chcel by som si na rádiu spojazdniť Bluetooth. V manuáli som si našiel ze mam v "menu" zapnúť Bluetooth ON/OFF na "ON". Tak som aj tak spravil ale potom ako som z menu vybral zapnúť bluetooth, táto možnosť mi zmizla navždy z menu a tak isto vôbec nieje ani na výber v Kategórii "MEDIA".

Neviete prečo mi to zmizlo navždy a či vôbec je bluetooth súčasťou Swingu ?

 

Ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 2. 3. 2018 na 15:03, Dano_Svk napsal:

Zdravím, mám tento problém:

Kúpil som jazdenú Fabiu II (2012) Ambiente , a chcel by som si na rádiu spojazdniť Bluetooth. V manuáli som si našiel ze mam v "menu" zapnúť Bluetooth ON/OFF na "ON". Tak som aj tak spravil ale potom ako som z menu vybral zapnúť bluetooth, táto možnosť mi zmizla navždy z menu a tak isto vôbec nieje ani na výber v Kategórii "MEDIA".

Neviete prečo mi to zmizlo navždy a či vôbec je bluetooth súčasťou Swingu ?

 

Ďakujem.

 

 

Ahoj ted se mi stalo neco podobneho, mam OII FL 2011 se swingem a BT modulem uz par let si jezdim s pripojenym telefonem, prijimam hovory ahraju z nej muziku. Vcera mi volba BT- Audio z radia zmizela. telefon nenajde skodovacke BT. proklikal jsem i menu v maxiDotu a odtamtud telefon taky zmizel :-( nemate nejaky napad kde zacit hledat chybu???

 

Diky Peca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 3. 2018 na 23:05, Petzold napsal:

 

 

Ahoj ted se mi stalo neco podobneho, mam OII FL 2011 se swingem a BT modulem uz par let si jezdim s pripojenym telefonem, prijimam hovory ahraju z nej muziku. Vcera mi volba BT- Audio z radia zmizela. telefon nenajde skodovacke BT. proklikal jsem i menu v maxiDotu a odtamtud telefon taky zmizel :-( nemate nejaky napad kde zacit hledat chybu???

 

Diky Peca

Tak problem solved, kdyz jsem odpojil baterku a asi po hodine znova pripojil tak se bluetooth vzpamatoval a zase frci. Dano_Svk zkus to taky mozna to chce jenom restart :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...