Přejít na obsah

odesla škrtici klapka


herman41

Doporučené příspěvky

Nevite nekdo, jestli pokud odejte skrtici klapka tak to ma souvislost s dieselgate? Pred rokem mi prehravali software a ted se musela menit, na ruznych forech jsem cetl ze odchazi EGR ventil (coz mne potvrdili i ve skoda auto), nicmene skrtici klapka a EGR ventil to jsou 2 zavisle veci, znamemu po prehrani software odeslo oboje, jde mi o to jestli to uplatnovat na skodovce v ramci zaruky - opatreni budovani duvery - aby mi to proplatili (do 2 let by poruchy s tim spojene meli proplacet), v autorizovanem servise maji naucene marketingove kecy ze dieselgate nema na nic vliv a vse je super... Ted jen cekam kdy mi odejde i ten EGR ventil a bude vymalovano. Pekne se nam ten dieselgate zacina prodrazovat, jsem docela nastvany. A to mi tam ten software nahrali bez meho souhlasu, o to jsem vice nasrany...

Editováno: , autor: herman41
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Návštěvník

Skrtiaca klapka je samostatna vec, nevymenia ti to v ramci dieselgate.

Mne odislo EGR + nahrali mi dieselgate SW.

Odvtedy mi zacala blbnut skrtiaca klapka (pri vypinani motora niekedy nezavrela a auto riadne poskocilo).

Dal som prec dieselgate SW a odvtedy to nespravilo ani raz (zatial 500km/tyzden).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...