Přejít na obsah

Volant alcantara


Host Ulipek

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Mám zájem o orig. příslušenství na moji OCT III. RS (předface).. Konkrétně o volant alcantara s tiptronicem.. viz. foto.

 

Jenže na předface Octavii to podle škodovky ´´nepasuje´´ bude to jen kvůli inovaci tlačítek volantu? a to jiné rozdělení tlačítek a změna podsvícení? (pokud ano, stačí jen přehodit staré tlačítka do nového volantu, nemýlím se?

Nebo se změnilo i něco více?

 

Děkuji! :) 

 

 

volant.PNG

Editováno: , autor: Ulipek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuji za nabídku i radu.

 

Volant pořídil kamarád a vzhledově se mu na autě nelíbí.. Má to v Octavii Scout III. FL

Tak to chci od něj odkoupit.. A cena je pro mě zajímavější od něj. :) 

 

 Každopádně v dohledné době 2 měsíc 2019 dojde Kodiaq známému a ten ho bude také chtít.. tak mu řeknu a eventuálně bych se ti ozval. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spatne jsem se zeptal.. (i kdyz po ruznych zjistenich by me prodej bez volantu uz nesokoval ;) )

ptam se na tlacitko, protoze existuje vic druhu tlacitek na volantu. Vim to jenom proto, ze jsem koupil kdysi orizly volant, ale tlacitka musel prendavat, pac na nem nejaka chybela. 

Proto se ptam, zda ti sedi pocet tlacitek pred a po.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jsem měl volant už z Bolky ;D 
Nicméně, jak psal @Neonik tak by mělo vše fungovat a nefunguje :( alespoň v mojí RS ne.. 

Počet tlačítek je stejný, jen předchozí volant měl na tom místě hlasové ovládání které se přesunulo na jiné místo (funguje) a přepínaní režimů rádia bylo nahrazeno tlačítkem na asistenty které teď nefunguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to bude asi ten kámen úrazu. Auto, do které ho jsem to montoval, nemá žádné asistenty ani hlasové ovládání. Proto jsem se domníval, že to funguje korektně - za mystifikaci se omlouvám. Předpokládám, že prohodit tlačítka asi nebude problém, akorát budou opět zelené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaa :D:) nic se neděje. :) 

Nevadí mi že to nefunguje až tak moc.. Asistenty si proste když bude potřeba vypnu na maxidotu. O nic nejde. :) Ale ovládání na volantu funguje i když je na úplně jiném místě (takže piny zůstávají nejspíš stejné ve svazku) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...