Přejít na obsah

Vaše spotřeba


stanmar

Doporučené příspěvky

O wekendu jsem jel trasu Plzeň - Vídeň a zpět (přes Budějovice a HP Halámky, cca 340 km jedna trasa, dva lidi, kufr plný zavazadel a puštěná klimatizace, jízda podle předpisů na horní hranici povolených limitů, sem tam nějaký traktor, nebo rakouský důchodce na cestě do kostela, jinak vcelku plynulá, až na 10 km popojíždění v kolonách v centru Vídně) ... cesta tam 5,4 l/100 km a zpět 5,6 l/100 km ... takže za mě dobrý ... mám najeto 3000 a spotřeba si stále sedá ... tak jsem zvědav, kam až půjde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ten profil trati je stále klesání, což tomu i spotřeba  odpovídá. Já když jsem jezdil s kodiaqem trasu jeseník - mikulovice - stále klesání mírné a po rovině a spotřeba byla taky kolem 4,0l/100km .......? Naopak jedete velký kopec, neustále stoupání a jste hned na 15l/100km .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dovolená letos beskydy, takže kopcovitý terén a průměrná spotřeba i s cestou domů vsetín-Mladá Boleslav průměr spotřeba 6,5 .

Auto naloženo 2 dospělý a 2 děti, takže docela fajn a to jezdím tak abych nebrzdil provoz.

Celkový průměr po najetí 22 tis km mám 6,2 ale celkem jezdím velmi pomalu dálnice z práce max 110 km :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • Pawouk umístěno následující téma
  • o 3 týdny později...

Najeto 3000 km, dlouhodobá spotřeba 7,3. A to se nijak nesnažím, eco lísteček skoro nikdy nezaplním ani do půlky. ?
Jezdím každý den trasu Kladno - Praha. Cesta do Prahy většinou do 7 litrů, cesta z Prahy do 8 litrů. Někdy samozřejmě tyhle hodnoty přesáhnu, záleží na provozu. Delší trasy, například Kladno - Karlovy Vary ale klidně i pod 6 litrů a to i s plně naloženým autem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Tak ja mam VW golf sportsvan 1.5tsi 96kw 6M a doteraz priemer 5,1 litra. Na okreskach do prace predpisovo za 4,5-4,9 a po meste 5,5. Auto dialnicu este nepozna a jazdime 2 dospele osoby. Auto ma zatial len 800km a jazdim v rozmedzi 1800-2300ot. Cesta za pracou je taka 50% rovina a 50% s kopca do kopca. Uvidim ako to bude po lepsom zabehu ale verim ze este lepsie. Marian

IMG_20200319_144501(1).jpg

IMG_20200319_143754.jpg

Editováno: , autor: fforest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...