Jump to content
stanmar

Vaše spotřeba

Recommended Posts

Ked som vo fore Superb uviedol moje spotreby s 1.4, ako to povedat ... boli moje data oznacene jednym kolegom za nedoveryhodne. Tieto benzinacky su dost senzitivne na pracu s plynom, ale uz som to pisal tam, musel by som jazdit jak hulvat a nemilosrdne tomu nakladat, aby som sa dostal na tie cisla co niektori uvadzaju. A pomaly nejazdim :)

Určitě hodně dělá dobrý zájezd motoru, to, na co je zvyklý. Já si to fakt jinak nedovedu vysvětlit. 😏Kdo mne zná, tak opravdu ví, že koníky velmi ráda proženu, respektive je mám pořád v pozoru. A přesto, že mi mnozí s mým stylem prorokovali hrůzostrašné spotřeby, tak prostě nic se neděje. Obzvlášť jsem pracně musela obhajovat, že proč chci benzín a ne naftu do služebního vozu a že to je neekonomický krok při mém nájezdu a podobné kecy. No a jezdím za míň než většina těch žvanilů s nafťáky. Já si myslím, že motoru i spotřebě více škodí mučení v nízkých otáčkách než používání celého spektra, co motor zvládne. Pro mne je to jako chození po špičkách, když se někdo bojí přehoupnout přes 3000 otáček. 🙄

Edited by velryb
    • Upvote 1