Přejít na obsah

Měkký lak na Rapidu


Host maxnuke

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, maxnuke napsal:

Takže příspěvky mě utvrdili, že vrchní lakování stojí za prd. Nejvíc mě, ale dostane, když vystupuji v podzemní garáži a jen si velmi lehce opřu dveře o sousedova Jagoše, aby nevystřelili a neudělali mu důlek do dveří. Mě se odloupne z hrany dveří barva a z jeho auta to otřu prstem. To jsem opravdu neviděl.

Ty to auto prodej ulehčíš mu život a hlavně svému okolí.

Jak můžeš opřít dveře při parkování o souseda :wallbash: 

Editováno: , autor: Boleslavák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši kdo z vás parkuje každý den v podzemních garáži? Soused dělá úplně to stejné jako já. Pokud necháš dveře pootevřené a nedotkneš se druhého auta hrozí, při drcnutí, že pružina ve dveřích ty dveře silou přirazí na druhé auto. Ano je tam hodně málo místa. Potom už by ten důlek mohl byt. Ani jeden nemáme na autě škrábanec protože si to hlídáme. Jen mě se loupe barva. Tak nevím proč utočíte? Napsal jsem něco, že mlátím dveřma o jiné auto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, LukášCBR napsal:

Odštípnutý lak na kapotě od kamínku je běžná věc a nedá se tomu prakticky vyhnout. Od toho jsou k dostání lahvičky s danou barvou a bezbarvým lakem. K zakoupení přímo u dealera Škoda.


No to jsem si našel hned na skoda-dily. Byl jsem ale upozorněn člověkem, co tu a tam dělá s laky, že to prý není tak kvalitní lak, jako když si ho nechám namíchat v auto-lakovně podle odstínu. Že už to je namíchané prý tak, že to je barva (pryskyřice) + nějaká složka, co to zapouzdří. Tím ten namíchaný lak rychle schne a musí se prý co nejrychleji použít, mezitím co tyto škodováce lahvičky vydrží pěknou dobu v láhvi a proto nejsou tak dobře schnoucí. 

Tak teď babo raď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, maxnuke napsal:

Hoši kdo z vás parkuje každý den v podzemních garáži? Soused dělá úplně to stejné jako já. Pokud necháš dveře pootevřené a nedotkneš se druhého auta hrozí, při drcnutí, že pružina ve dveřích ty dveře silou přirazí na druhé auto. Ano je tam hodně málo místa. Potom už by ten důlek mohl byt. Ani jeden nemáme na autě škrábanec protože si to hlídáme. Jen mě se loupe barva. Tak nevím proč utočíte? Napsal jsem něco, že mlátím dveřma o jiné auto?

 

Nemusíš mlátit dveřma, stačí to, že auto se při vystoupení/nastoupení malinko zvedne/klesne a už ty dveře o sebe dřou. Já tě vidět, že tohle děláš mně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska koupil korekční tužku a zkusil to. Výsledek dávám níže na fotkách. Je to zatím jen barva, zítra tam dám nejspíše ještě clear vrstvu, pak to ale bude chtít určitě rozleštit. Je to na kapotě a je to docela vidět. Bratranec má v na toto náčiní, tak to uděláme spolu jak bude čas. Dělal to někdo nějak jinak? 

IMG_20180324_132811.jpg

IMG_20180324_170044.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To asi ano. Nicméně to je zatím jen barva. Zítra bych tam dal clear vrstvu a požadavek by byl, aby se to pak ideálně rozleštilo do stejné roviny jako lak kapoty. Takhle to jde dost vidět, když je to vystouplé (při svícení slunce z úhlu).

Editováno: , autor: Durannn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V ‎21‎.‎03‎.‎2018 na 19:02, maxnuke napsal:

Hoši kdo z vás parkuje každý den v podzemních garáži? Soused dělá úplně to stejné jako já. Pokud necháš dveře pootevřené a nedotkneš se druhého auta hrozí, při drcnutí, že pružina ve dveřích ty dveře silou přirazí na druhé auto. Ano je tam hodně málo místa. Potom už by ten důlek mohl byt. Ani jeden nemáme na autě škrábanec protože si to hlídáme. Jen mě se loupe barva. Tak nevím proč utočíte? Napsal jsem něco, že mlátím dveřma o jiné auto?

Já to třeba dělám tak, že mezi moje dveře a druhé auto dám ruku a dveře si opřu o ní... Ano, někdy stačí až tak málo a pro ušetření majetku druhých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...