Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
chobott

Vnitřní osvětlení

Doporučené příspěvky

V 12. 12. 2018 na 15:29, chobott napsal:

@kaaka ono 

Lampička ve stropě má tři vodiče

1) Kostra

2) trvale po odemčení - BCM T73a/65 (stmívání vnitřního světla)

3) spínané dveřmi - BCM T73a/4 (sv. 30 vnitřní světlo/30G)

Dvojka +12V se ti zapne hned po odemčení dveří....a Trojka sviti jen pri otevrenych

Jak pise Ales, do dveri da stalych +12V a ty nohy at napoji na lampicku viz foto

Zdravím, nevím jestli u mého auta není nějaký problém, ale těmi 12V bych si nebyl tak úplně jistý. Zde je má zkušenost.

Měj jsem na stálý + k lampičce zapojený měnič na microUSB napájení kamery. Kamera s tím blbla. Tak jsem ji zapojil přímo do auto zapalovače a ok.

V lampičce jsem místo žárovky měl dva malé kulaté LED moduly s paticí tuším G4, to bylo ok. Pak jsem je musel použít doma do světel v podhledech a tak jsem tam dal 2 pásky s LED. Tyto pásky svítí podle napětí, což jsem věděl, ale jaké bylo moje překvapení. Po nastartování úplně nezhasnou, malinko pořád svítí, po zamčení auta taky úplně nezhasnou ale problikávají malou intenzitou, skoro to není vidět. Asi to není prachsprosté 0V/12V. Tož takto to je u mého CG.

Edit: Tak jsem šel kolem cca 3 hodiny zaparkovaného zamčeného auta a lampička stále "pomrkává"

Editováno na HWSpeedy
    Doplnění

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

stačí si někde přečíst (i tady na fóru) jak se chovají LEDky v porovnání se žárovkami...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nebo pouzit original dily VWAG s LED ktere jsou techto levnych LED neduhu zbaveny.

Samozrejme ne vzdy najdes vse...nicmene na ty nohy jsem se rozhodl dat LEDky z rapida z ambientniho sviceni...jsou dokonce i stmivatelne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    před 1 hodinou, Aleš_BX napsal:

stačí si někde přečíst (i tady na fóru) jak se chovají LEDky v porovnání se žárovkami...

Tak samozřejmě mně je to jasné, ale překvapilo mě že v zamčeném autě tam asi celou dobu posílá řídící jednotka nějaké nízkonapěťové pulzy. Vůbec mě nenapadá, k čemu je to dobré.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jojo me to dela zadni LED na RZ taky cina...

Zjistil jsem v ridici jednotce ze si saha na vsechny zarovky v aute....i kdyz ti palubni PC nic neukaze BCM o tom moc dobre vi
    ...skoda ze inzenyri ve VW neudelali takovy SW do pristrojovky ktery by ti to ukazal....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se