Přejít na obsah

Krádeže Octavií


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Tak auta už máme. Zatím v servisu. Jsou tam vylámané zámky a dojebaný software v řídící jednotce a já mám navíc vykradenou povinnou výbavu. Ty auta ukradli a zanechali na Slovensku. Pak zřejmně čekali jestli se kolem nich nebude někdo motat, kdyby měli GPS lokátor. A to bylo naše štěstí, protože tam první našli Octavii, která měla GPS locátor. Pak hledali dál a našli ty naše dvě. Kdyby tam nebyla, tak už jsme se mohli s nimi rozloučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

U nas na SK v Orange, GPS lokator zariadenie + datovy balik 2€/mesacne.

Zariadenie velkosti klucenky na kluce, staci nabit (cez autonabijacku raz za tyzden, popripade to vymysliet nejako inak), da sa to skryt napr do priehradky nad radiom, alebo do priehradky pre okuliare...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
On 11/12/2018 at 7:34 PM, Jan789 said:

Zdravím všechny majitelé Škodovek,

Jelikož jsem si pořídil Superba, Tak bych se rád Vás zeptal zda někdo neví o nějakém, kvalitním, cenově dostupném zabezpečení proti krádeži?

Na svoji škodovku už mám pár let namontován Zeder a žádný problém :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
On 11/12/2018 at 6:34 PM, Jan789 said:

Zdravím všechny majitelé Škodovek,

Jelikož jsem si pořídil Superba, Tak bych se rád Vás zeptal zda někdo neví o nějakém, kvalitním, cenově dostupném zabezpečení proti krádeži?

 

Ještě váháš co pořídit za zabezpečení nebo máš jasno? Rád se tu podělím o svoji zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...