Přejít na obsah

Co dokupit/nekupit vo vybave


velkepeni

Doporučené příspěvky

Co já vím tak tažné  není problém domontovat ale je to pracné chce to mít v autě aspoň přípravu pro tažné jinak bych se do toho moc nepouštěl a pokud o tažném  přemýšlíte tak ho dejte rovnou do výroby je to nejjednodušší pro vás i auto. Ale dodělat opravdu lze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajonet.tažné jsem dodělával teď do Superba III a když nepočítám svoji práci tak materiál s orig.elektřinou mě vyšlo na 6500,-Kč.Takže otázka,jestli dát z výroby nebo né,jen z výroby je sklopné,já dával bajonet-jako má OIII,ta sklopné nemá.

Určitě bych nechal dát přípravu,protože je docela pakárna tahat svazek ze zadu do předu.Ty plasty nové dost dobře drží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Hlavně neplat za line assist a light assist. Kup si rozpoznávání znacek a výše zminene si nech doprogramovat pres RJ. Jinak co mne tak napada urcite digi stit, LED svetla, ACC a asi phone box s bezdratovym dobijenim.

Pokud mas deti, tak Family paket, kde je koženková zadní strana předních sedadel, takže to nebudeš mít okopane od decek a je tam i oboustrane plato do kufru a malej odpadkovej kos v dveřích spolujezdce.

 

Editováno: , autor: pusher...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Po pokecu s kámošem mě mrzí že jsem si neobjednal vebasto ale naštěstí jde dodělat ale prej sem ho tam měl dát. Zas ale kdybych dal do auta vše co chci tak jsem pomalu na ceně ročního kodiaqa a to bych bral radši větší auto .musel jsem dělat kompromis.

Editováno: , autor: olexaV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím, nechci zakládat nové podobné téma, tak svůj dotaz umístím sem:

 

Zajímá mě, jakou výbavu Karoqa ve Style lze dokoupit později a jakou už nelze domontovat. Je mi jasné, že třeba panoramatickou střechu, VarioFlex, adaptivní podvozek nebo digitální štít nelze dodatečně dodělat. Naopak předpokládám, že kupříkladu držáky na tablety či oděvy za sedačky nebo odpadkový koš si člověk může dokoupit a upevnit sám.

 

Jak je to ale třeba s

  • ochrannými lemy kol
  • zadní zásuvkou na 230V a USB
  • nástupními lištami
  • kryty pedálů z ušlechtilé oceli
  • sklopným stolkem na zadní straně opěry předních sedadel
  • sklopnou opěrou sedadla spolujezdce
  • přídavným topením
  • personalizací řidiče
  • media command
  • lapači nečistot (zástěrky, co ještě nedávno byly v konfigurátoru)

Je možné něco z toho nechat dodělat později? Samozřejmě myslím nějakým odborným oficiálním způsobem.

 

Díky za odpověď

 

Editováno: , autor: budis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že ochranné lemy kol a lapače spolu s kryty prahů (nástupní listy) a pedály zvládneš v poho sám. Zásuvku dozadu přídavné topení určitě lze dodělat taky. Stolky na zadní straně a sklopné opěradlo řidiče je na výměnu sedaček. Personalizace a média command vůbec nevím 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...